Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért kell így elrontani az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kell így elrontani az örömöm? :/

Figyelt kérdés

15 éves vagyok, van barátom több mint 10hónapja..Szülő és Nagyszülő téren mindenki ismer mindenkit (én az övéit, ő az enyémeket, szüleink is egymást) és bírjuk is a másik "őseit" :) Mégis nemértem az én szüleimnek miért kell olyanokat mondani nekem hogy "úgyis megunod" "az első sosem tart örökké" meg "úgyis vége lesz mert rájössz hogy "vajon milyen lehet más fiúval?""

Jó oké. Meg akarnak védeni a későbbi SZERINTÜK lévő csalódástól amit a szakítás okoz...De miért kell ezt így nézni? Szeretjük egymást, ő is velem szeretne lenni énis vele. Nem akarok olyanokon gondolkodni hogy ÚGYIS VÉGE LESZ...Én nem így akarok élni. Én szeretem, nekem ő kell... (Mellesleg az hogy az első nem tart örökké eléggé hibás mivel nekem ő a második..Az első 2 éve volt)

Szerintük biztos vége lesz...SZerintünk meg nem..Kivételes fiú, és én sem vagyok az a mostani többség plázacica, meg party mániás. Kicsit megsértődtem ma hogy ilyeneket mondtak, nagyon rosszul esik mert én tényleg szeretem őt és tudom hogy ő is engem...Most itt sokan fogjátok írni gondolom hoyg igazuk van..De akkor legalább ne mondják nekem, ha egyszer szerelmes vagyok, honnan tudnák ők azt hogy kivétlesek vagyunk és nem leszünk életünk végéig együtt?

Miért kell cseszegetni? Elis sírtam magam persze a wc-be hogy ne lássák hogy ezzel megsirattak...Nagyon rossz érzés...:S

A fiú 16 és ő sem a mai divatfelfogás..Kedves, normális...Najó köszi annak aki végigolvasta..Kicsit összevissza, mert még közbe is majdnem elbőgtem magam..


2011. júl. 31. 21:46
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
féltenek, ennyi
2011. júl. 31. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Hát igen.. Ez elég rossz tud lenni, hogy tökre boldogok vagytok, minden okés, és a szüleid meg negatívan állnak hozzá. Nekem nagyon ugy tünik mint ha le akarnának beszélni róla. Hagyjanak békén ezen a téren. Mondd meg nekik, hogy téged nem érdekel mit mondanak és ti akkor is szeretitek egymást ha a te szüleid nem is igy gondolják.. mindenesetre a pasidnak nem kéne elmondani, mert azzal nagyon megbántanád őt és nehogy ebből legyen a vita. :/
2011. júl. 31. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Uluka Nana ***** válasza:
Ne foglalkozz velük az számít amit ti ketten gondoltok:)
2011. júl. 31. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
érthető, hogy rosszulesik, velem is voltak hasonlók, megértem. de szerintem nyugodtan, higgadtan megmondhatod nekik, hogy ez neked rosszulesik, és te mindent megteszel azért, hogy ne legyen vége. ez tök jó dolog, hogy nem kéthetes kapcsolatra tervezel, ennek örülhetnének ők is, inkább támogassanak, amennyire tudnak. persze ezt lehetőleg négyszemközt mondd meg, ne éppen egy közös családi parti közepén kiverve a balhét. :)
2011. júl. 31. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Én is mondtam egyszer egy ilyet öcsémnek a nőjéről, mikor új volt meg minden és pont ugyanígy látta, mint te. Ő is megsértődött. Én elnézést kértem tőle, hogy jó akkor együtt maradnak.

Még most is 100%-ig biztos vagyok benne, hogy majd szétmennek valamikor, hiába olyan "nagy a szerelem" most. De már nem mondom neki, mert rosszul esne ez neki. Ezt mondd el a szüleidnek is, hogy lehet, hogy szétmentek, de akkor is szereted, legyenek most pozitivak veled.

20L

2011. júl. 31. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Pontosan ilyenek a legjobb barátnőm szülei is.. a sráccal 13 hónapja vannak együtt, a legtökéletesebb kapcsolat amit valaha láttam. Mégis ez van... nem tudok tanácsot adni, neki sem.. csak vigasztalni tudom, ha van valami baj. Te meg "támaszkodj" a barátodra, együtt biztos át tudjátok vészelni. További sok boldogságot :)
2011. júl. 31. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

UGYANEZ a helyzet nálunk. Már 1 éve együtt vagyunk, ismer mindenki mindenkit, és mégis.

Én sem értem, mindig kiborítanak vele, meg ugyan az a szöveg megy mint nálatok.

Tényleg csak féltenek, amit megértek, de nem tudják hogy igazán ezzel ártanak. Mert ha tiltanák, akkor mégjobban.

Olvastasd el vele Dr Gyarmati Tamástól a Beszéljünk erről.. című könyvet. Talán más szemszögből nézi majd a dolgokat. Én most arra készülök, hátha befejezi már ezt, és elfogadja, hogy a kicsi lánya lassan felnő.

2011. júl. 31. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, hát igen egyikőnk sem 2hetes kapcsolatra tervez, ezt nem mondom mondjuk neki mert szüleim tényleg bírják, és mondják is hogy kedves jófej stb...És ő is így áll a szüleimhez, és nemakarom hogy változzon a véleménye, végülis szüleim sem azért mondták mert nem bírják őt...Csak nemtudom tényleg féltenek...Átvészelni nincs mit, mert nem akkora tragédia, csak szimplán rosszul esik hogy ők így állnak hozzá hogy úgyis szétmegyünk mert veszélyes az elsővel lenni "végig" ... (ezt idéztem) ... De akkorsem értem...én imádom őt, és ők is látják hoyg nagyon szeretjük egymást, tudják is...Nemhogy örülnének hoyg sosem járok bulizni meg ő sem és nem egy alkesz cigis drogos "páwag.ci" (vagyhogyhivják ezeket -.-) ő se bírja az ilyeneket lányba sem, fiúba sem, én is rühellem őket...erre szüleim meg itt izélnek hogy úgyis vége lesz...de nemlesz :(
2011. júl. 31. 22:06
 9/10 A kérdező kommentje:

22.01 látom nemvagyok akkor egyedül..pontosan ahogy leírtad :/ azt a könyvet viszont én is elolvasnám hamár így írtad o.o majd megnézem van e könyvtárba vagy valami...nekem leginkább apám csinálja ezt nembírja elfogadni hoyg nemvagyok az ő pici kislánya...legalábbis körülöttem midnenki szerint így van és énis így látom..anyum csak poénkodva mondta valamelyiket azthiszem úgy hogy "hát igen, veszélyes az elsővel lenni...aztán ha volt más később vissza lehet térni rá" és itt röhögött de szerintem nemvotl vicces...apám meg jött azzal hogy majd most ugye középiskola és majd új fiúk meg minden és ráfogok unni...de nem, egyszerüen nem és kész..meg hogy majd ugyis eljárok bulizni..erre elég flegmára sikeredett az hogy kinyögtem "nemfogok bulikba járni." "mért?" "mert nemérdekel."

komolyan mondom nemértem őket, főleg apám...

2011. júl. 31. 22:11
 10/10 anonim ***** válasza:
Szia! Mi a helyzet most Veletek?
2013. nov. 18. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!