Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak? Nem akarok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Nem akarok semmit sem elrontani!

Figyelt kérdés
Kissé zárkózott,szégyenlős lány vagyok,viszont rengeteg barátom,barátnőm van.Egy fiú tetszik,és én is neki(a fiú mondta az egyik barátnőmnek),de nem tudok mit csinálni!Hogy viselkedjek vele,mit mondjak?Megbeszéltük,hogy pénteken találkozunk(2 nap mulwa).Ott leszek én,barátnőm,ő és az egyik haverja(akivel szintén jóba vagyok)...Össze vagyok zavarodva,és semmi féleképpen sem szeretnék valamit elrontani! Előre is köszönöm a válaszokat! (:
2010. aug. 18. 23:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Nyugi, ne akard másnak mutatni magad, csak a szokásos: leszopod a haverját;)
2010. aug. 19. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ha teszel neki akkor nem tudsz semmit elrontani szerintem légy önmagad és mond a barátnődnek h beszélgesen a leendő bartod haverjával h kettesbe lehessetek :D
2010. aug. 19. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Hát én nem épp arra gondoltam.Nem vagyok olyan!Soha nem tennék ilyet... :(

Hát,az lesz.Nem akarok másnak tűnni előtte.Csak,akármikor meglátom,ugy vagyok,h inkább nem szólok semmit,nem akarok hülyének kiesni vagy ilyesmi..aahhhjjj.ez nekem magas. :S

2010. aug. 19. 00:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!