Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egy nő megkér rá hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy nő megkér rá hogy menjek fel a lakására de én nem akarok ezzel elrontani semmit sem az ő szemében jelenthet valamit?

Figyelt kérdés
Sziasztok..először is 3 ik randi volt és másodszor is nagyon jól megvagyunk egymással vagyis remélem.. De tegnap este megvolt az első csók és nem tudtam ellene állni.. erre ő azt mondta hogy kísérjem fel a lakására.. de megmondta hogy ne képzeljek semmi rosszra sem... Én viszont siettem mert fél 5 volt,elkísértem a házáig... megköszönte az estét és reméli legközelebb is talalkozunk :)))) Nem érzem magam Lúzernek ezért.. szerintetek jól cselekedtem ???
2010. okt. 17. 09:13
 1/9 anonim ***** válasza:
Isis. Ha felhívott akkor többet akart egy kellemes esténél de az íre a pontot neked kellett volna feltenni.Majd legközelebb!
2010. okt. 17. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem adom magam könnyen... Nem vagyok olyan aki most a 3 ik randin megdugja a csajt aztán jól van.. Régebben ilyen voltam de változnak az idők és változok és is :))) Ha lesz legközelebbb akkor szívesen mindent idővel szépen lassan.. Most ezt akarom.. Hisz a csók is csak a 3 ik randi után volt, de még nem is járunk csak szórakozunk egymással.. .))
2010. okt. 17. 09:20
 3/9 anonim ***** válasza:

"Nem adom magam könnyen..." - egy férfi ilyet ne mondjon.

Különben van egy ökölszabály, hogy 3. randi = szex. Ha 15 éves vagy, akkor nem szóltam. Ha 20+, akkor meg kellett volna lépned.

2010. okt. 17. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Egy kapcsolat úgy működik jól, ha mindkét fél azt nézi, mi a jó a másiknak.


Ha te diktálod a tempót és nem akarsz engedni a másik fél vágyainak akár csak részben is, azzal benne keltesz rossz érzést.


Joggal marcangolhatja magát órákon keresztül, h nem elég szép, nem elég jó neked, közben pedig veled szeretne lenni.


Ne légy egoista!

Ez kétszemélyes játék, és egyenlő jogokkal rendelkeztek mindketten.

2010. okt. 17. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Utálom ha szabályokra kell játszani.... Miért nem lehet egyszerüen simán engedni az érzéseknek és azt tenni amit mink akarunk.. Amúgy szerintem hülyeség ez a 3 ik randi és sex,nekem ilyen mindig magától jött, volt mikor első este volt mikor 4 ik vagy 10 randi után...
2010. okt. 17. 09:28
 6/9 anonim ***** válasza:
LOL Mindenki itt hepciáskodik hogy a férfiak csak azt akarják,ha egy nő ugyanezt kiírja az egekbe van magasztalva,egy férfi ezért legyen lúzer,ostoba és töketlen.Jól cselekedtél ha így érzed helyesnek és ennyi.Erős a gyanúm hogy lehet szintén ezt tettem volna.
2010. okt. 17. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
szerintem nem kéne a csókot se leszabályozni ha többet éreztek egymás iránt jol megvagytok akkor miért ne szerintem ezzel hogy próbálod beszabályozni magad a csaj előtt mindent elrontottál..miért ne végződhetne jól ha esetleg le is feküdnétek...ez nem feltétlen a csaj k...ságáról szól egyszerüen ha nem tudtok ellenálni az érzéseknek akkor hagy menjenek a dolgok maguktól.a szerelem nem a tudatos terv szerinti dolgokról szól...sodródsz vele..
2010. okt. 17. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem meg aki harmadik randin kefélni akar, az ribanc! :) Elég gáz, hogy pont a férfi utasította el, tökmindegy milyen okból.
2010. okt. 17. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Én nem gondolok semmi rosszra sem mert nem olyan vagyok. Szeretek ismerekedni más emberekkel lenni és szabad utat adni az érzéseimnek... Kb ugy 2 hónapja volt egy szakításom azóta nehezen tudok megbízni másokban és lehet ezért is van bennnem az a görcs vagy félsz hogy akkor most mi is lesz.. Eddig tudtam hogy mit tegyek amíg nem csalódtam hatalmasat.. Azóta valahogy vissza húzódóbb vagyok kapcsolatok terén mert a szerelem vakít.... öl és butít.. Még1 abba a hibába nem akarok bele esni.... Jól érzem magamat a lánnyal és nem veszem úgy mintha ribanc lenne,egyszerüen csak nem tudott gátat szabni az érzésinek.. Tudunk hülyülni, tudunk nevetni .. :) De ellene vagyok az ellen akik azt mondják szabályok szerint kell szeretni.. Nem kell semmit sem erőltetni és minden jön magától én szerintem..
2010. okt. 17. 10:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!