Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy tudnám pár napját elrontani?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnám pár napját elrontani?

Figyelt kérdés
sziasztok,a lényeg annyi hogy tegnap lebuktattam a "barátom" mással flörtölgetett,letagadott,hazudozott,ezt már nem 1x elkövette,de mindig adtam neki utolsó esélyt,tegnap sértegettem ő is engem...5 hónapon keresztül áltatott,megszeretném ezt neki bosszúlni,pár álmatlan éjszakát szeretnék neki okozni,ez semmi ahhoz amit ő tett velem,messze lakik,szóval ha valakinek van valami jó ötlete várom..előre is köszi,és remélem ti elkerülitek ezt a fajta embertípust...
2011. márc. 28. 17:08
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
0%
Kenj fogkrémet a kilincsére. :D
2011. márc. 28. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Igaz a mondás egy nő bosszújától nincs rosszabb. Egyébként miért nem hagyod egyszerűen a p*csába? Tehát végülis még mindig rá gondolsz bosszulni akarod nem, hogy tovább állnál stb stb. Hidd el én az életbe az olyan ember típust is elkerülöm aki bosszúszomjas. Nem tudom hány éves vagy de még ilyenektől lesz nagyobb pofon is az életbe. Majd mikor a főnököd kirúg őt is bosszúlni akarod vagy mi?
2011. márc. 28. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
60%
Ha kedveled a morbid dolgokat, akkor terjeszd el a saját halálhíred. Arra biztos felkapja a fejét. Aztán a temetéseden "találkozzatok".
2011. márc. 28. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 tsz-tag ***** válasza:
100%
dobd ki szimplán a pi.csába és szard le...ez fogja földhöz vágni igazán, nem pedig az hogy elhiresztelsz róla valamit vagy beszaratod...bár kamuzd neki azt hogy terhes vagy és megtartod...na az szopa.tás rendesen :D
2011. márc. 28. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
szerintem még arra sem jönne el...Amúgy nem érzem hogy bosszú szomjas lennék,de ne hogy azt gondolja h mindenkivel csak úgy szórakozhat...
2011. márc. 28. 17:19
 6/24 anonim ***** válasza:
51%

Feküdj le a legjobb barátaival.Az tuti kínzás.Ekkor az életét is megkeseríted.!elefonálj be a munkahelyére ,hogy otthon mindig bánt meg iszik és füvezni is szokott néha és már 3 napja nem találod hátha bent van...

Beszélj a szüleivel ,hogy a "barátod" leissza magát és olyankor bánt ,de csak most merted elmondani

Így kb több mint 5 hónapos szenvedést okozhatsz neki az élet minden területén.

Persze te érzed ,hogy mennyire vagy rá dühös megérdemli-e ezt.

2011. márc. 28. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
73%

Láttam már olyan "hirdetést" ,hogy "Meleg srác barátot keres" és alatta telefonszám.Az is csúnya bosszú ám.


Csak 1 cetlire ki volt nyomtatva és tixóval felragasztva az oszlopra

2011. márc. 28. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
:)
2011. márc. 28. 17:23
 9/24 anonim ***** válasza:
0%

mondd azt hogy terhes vagy.

Azt hitted hogy csak késik de vettél egy tesztet.


és hogy semmiképp se akarod elvetetni

2011. márc. 28. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 tsz-tag ***** válasza:
0%
amit én mondtam azok jók...a többi meg olyan mintha rendelnék egy pizzát neki pedig nem is kérte...inkább beszélj le vele egy találkát és amikor odaér te intenzíven szopod a farkam...szerintem ez is bevállna
2011. márc. 28. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!