Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van esélyem ilyen csajt találni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esélyem ilyen csajt találni?

Figyelt kérdés
Hosszú szőkésbarna hajú, nem agyonfestett, egyszerű, csinos, magas, vékony, nem feltétlenül kell gyönyörűnek lennie, okos, nem bulizós, kedves, nem beképzelt plázapics@, hűséges, persze nem feltétlenül kell hogy diplomája legyen majd a jövőben, egy szakács vagy egy cukrász vagy bármilyen más ilyen csaj. :)
2011. júl. 30. 19:51
1 2 3 4 5
 31/44 A kérdező kommentje:

A válasz írója 80%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 20:30


Ki beszélt itt rólad? o.O

Nem mondtam h debreceni vagyok, szóval félreértetted. Vagy ha félreérthető volt, bocsi.

Amúgy én arról beszéltem h én ilyenekkel akadtam eddig össze...

2011. júl. 30. 20:37
 32/44 anonim ***** válasza:
20:30 voltam. örülök, hogy akkor félreértettem, és nem általánosítgatsz mint sokan mások :s bocsánat!
2011. júl. 30. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/44 A kérdező kommentje:

"Rendben. Nem is veszem magamra. Csak mindenhol már csak ezt hallom: ribi ez ribi az, már minden csaj az... van-e még normális? ajjh... Nem hiszem el, hogy ennyi ribi van. Mindenesetre az eddig barátaim mint megnézték az ilyenekt, megjegyzéseket tettek, amivel sokszor megbántottak. Úgyhogy csak elegem van abból, hogy a férfiaknak mégis tetszik, de mégis lenézik elvileg ezeket, és általánosítanak hogy csak ilyenek vannak. Miért?? Mert csak ezeket veszik észre!"


Hát megértelek, tényleg rosszul eshet ha valakinek van rólad vagy bárkiről véleménye úgy hogy nem is ismer, amúgy nem ismerlek ugyan, de nem tűnsz ribinek, sőt rendesnek tűnsz. :) Amúgy szó mi szó, tényleg van nagyon sok csaj aki ribinek minősül, de ők is csak azért mert nem találnak normális párt maguknak akkor amikor szeretnének.

2011. júl. 30. 20:41
 34/44 A kérdező kommentje:

"20:30 voltam. örülök, hogy akkor félreértettem, és nem általánosítgatsz mint sokan mások :s bocsánat!",


Semmi gond, amúgy picit én is félreérthető voltam. :)

2011. júl. 30. 20:42
 35/44 A kérdező kommentje:

"nos magas nem vagyok.... a hajam sötétszőke alapból, nem festem, nem bulizok, nem sminkelem agyon magam... szeretek sütni ^^ szóval ebből kiindulva van esély rá ,h. ilyen lányt fogsz találni :) 18/L"


jól hangzik :D Jó ezt hallani :D

2011. júl. 30. 20:46
 36/44 anonim válasza:

Az a baj, hogy a mai csaj-felhozatalban (saját tapasztalatom szerint) a te elvárásodnak nincs megfelelő, ugyanis már a "okos, nem bulizós, kedves, nem beképzelt plázapics@" önmagában kizárja a lányok ~98%át.... szomorú de a 21.században élünk.


Ja és hölgyeim akinek nem inge...

2011. júl. 30. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/44 anonim ***** válasza:
Esélyed mindig van, főleg a gyakorin lenne, ahogy elnézem, mert itt majdnem mindenki megfelel a feltételeknek, ha megnézed :D Vicces, de az én hajam is sötétszőke, zöld a szemem, a környezetem szerint kedves és bájos vagyok, egyetemista, stb. Szóval megvan rá a sansz, csak talán nem mindegy, hogy hol keresed :D
2011. júl. 30. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/44 anonim ***** válasza:

Szerintem egyáltalán nem fontos így behatárolni a dolgokat.

Jön egy rövid szőke, alacsony, szemüveges, csaj. És beszélgettek találtok pár közöset egymásban... Lehet, hogy pont Ő bele leszel szerelmes?

2011. júl. 31. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/44 anonim ***** válasza:

Én ilyesmi vagyok:) Pék cukrásznak tanulok>.<

Csak van barátom:"D

2011. júl. 31. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/44 A kérdező kommentje:
Jó hallani, hát hogy csak errefelé nincs sok ilyen csaj. :D
2011. júl. 31. 17:36
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!