Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van esélyem ilyen csajt találni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esélyem ilyen csajt találni?

Figyelt kérdés
Hosszú szőkésbarna hajú, nem agyonfestett, egyszerű, csinos, magas, vékony, nem feltétlenül kell gyönyörűnek lennie, okos, nem bulizós, kedves, nem beképzelt plázapics@, hűséges, persze nem feltétlenül kell hogy diplomája legyen majd a jövőben, egy szakács vagy egy cukrász vagy bármilyen más ilyen csaj. :)
2011. júl. 30. 19:51
1 2 3 4 5
 21/44 anonim ***** válasza:

Én itt vagyok, mint ilyen csaj. :)

egyszerű-igen

csinos-hát...

magas-igen

vékony-nem kifejezetten

okos-azt mondják :)

nem bulizós-igen

kedves-igen

nem beképzelt-igen

hűséges-igen

diplomát pedig nem tervezek, de nem leszek cukrász sem. :)

Szóval van ám ilyen csaj. :)

Amúgy hány éves vagy?

2011. júl. 30. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/44 A kérdező kommentje:
nem tévedek, ez tapasztalat ;)
2011. júl. 30. 20:26
 23/44 anonim ***** válasza:
100%
Bulizós ribik? Így hogy vársz segítséget? Biztos egy gyökér vagy! Debreceni vagyok és nem vagyok ribi ( és szerintem a legtöbben akit ismerek azok sem!!!), attól függetlenül hogy eljárok néha bulizni! Ha így vélekedsz általánosságban a nőkről ne várj túl sokat!
2011. júl. 30. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/44 anonim ***** válasza:

szőkésbarna: stimt

nem agyonfestett: stimt

egyszerű: stimt

csinos: azt mondják*

magas: *attól függetlenül hogy nemsokkal vagyok százhatvan felett

vékony: nem deszka

nem feltétlenül gyönyörű

okos: jövőre diplomázok

kedves: igen

nem bulizós: nem minden héten, de kell!! a kikapcsolódás

plázapi*a? kizárt

hűséges: mindig is az voltam


*egy debreceni lány

bár biztos ismersz ha megtapasztaltad milyenek a debreceni szegedi stb lányok... köszönöm...

2011. júl. 30. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/44 A kérdező kommentje:

"Bulizós ribik? Így hogy vársz segítséget? Biztos egy gyökér vagy! Debreceni vagyok és nem vagyok ribi ( és szerintem a legtöbben akit ismerek azok sem!!!), attól függetlenül hogy eljárok néha bulizni! Ha így vélekedsz általánosságban a nőkről ne várj túl sokat!"


Ki beszélt rólad? :) Amúgy sem a debreceniekről beszéltem, hanem úgy általában az ehhez hasonló csajokról akiket megismertem ennyit ;) Akinek nem inge ne vegye magára. :) A bulizással sincs semmi baj, csak ugye ne állandóan...

2011. júl. 30. 20:33
 26/44 anonim ***** válasza:
nos magas nem vagyok.... a hajam sötétszőke alapból, nem festem, nem bulizok, nem sminkelem agyon magam... szeretek sütni ^^ szóval ebből kiindulva van esély rá ,h. ilyen lányt fogsz találni :) 18/L
2011. júl. 30. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/44 anonim ***** válasza:
Őszintén leírnád te milyen vagy egyébként? Úgysem tudjuk ki vagy, de ha már ilyen nagyok az elvárásaid, leribancoz*ol látatlanban, általánosításképp másokat, szeretném tudni mennyivel vagy te különb. És akkor tudnánk választ is adni, mert nem mindegy az sem TE milyen vagy.d
2011. júl. 30. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/44 anonim ***** válasza:

ma 20:30!


Én nem általánosítok.

Kár, hogy debreceni vagy és nem pesti...:)

2011. júl. 30. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/44 anonim ***** válasza:

Váll alatt érő eredeti szőkésbarna hajam és zöld szemem van. Testalkatomat tekintve normál alkat vagyok. Nem kövér, de vékony sem. Magas? 169 cm számodra annak minősül?

22 éves vagyok, tanuló. Utálom a bulizást, szeretem a kirándulásokat, túrákat... Abszolút hűséges vagyok, ezt várom el a férfitól is, mégis egyedül vagyok.

2011. júl. 30. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/44 anonim ***** válasza:
Rendben. Nem is veszem magamra. Csak mindenhol már csak ezt hallom: ribi ez ribi az, már minden csaj az... van-e még normális? ajjh... Nem hiszem el, hogy ennyi ribi van. Mindenesetre az eddig barátaim mint megnézték az ilyenekt, megjegyzéseket tettek, amivel sokszor megbántottak. Úgyhogy csak elegem van abból, hogy a férfiaknak mégis tetszik, de mégis lenézik elvileg ezeket, és általánosítanak hogy csak ilyenek vannak. Miért?? Mert csak ezeket veszik észre!
2011. júl. 30. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!