Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elmondanátok neki ezt a dolgot?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kixy93 kérdése:

Elmondanátok neki ezt a dolgot?

Figyelt kérdés
Szóval arról van szó, hogy a barátommal kicsit több, mint egy éve vagyunk együtt.Nagyon szeretem és ő is engem.Azonban ő az elmúlt fél évben elkezdett kopaszodni, de nem annyira észrevehetően, csak épphogy..és igazából nekem így is tetszik, csak engem néha zavar ez a dolog és azt hiszem őt is.Szeretnék segíteni neki, de nem merek erről beszélni vele, mert félek, hogy megbántom azzal, ha elmondom neki, hogy vehetne rá valamit, és tehetne ellene..Szerintetek hogyan mondjam el neki? Vagy mondjam el neki egyáltalán?:/ Köszi a válaszokat előre is (:
2011. júl. 30. 15:31
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
67%

Hááát, a hajhullás ellen sajnos sok mindent nem lehet tenni. Nagyon sokan küzdenek vele, és ha nem csak valamilyen vitaminhiány okozza, akkor sajnos nehéz tenni ellene. Viszont tényleg nagyon bántó tud lenni, ha olyannal állnak elő az embernek, amiről nem tehet, szóval ha szólsz is neki nagyon válogasd meg a szavaidat és a hangnemedet...


20/L

2011. júl. 30. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
köszi utolsó, ment a zöld jel ;)
2011. júl. 30. 16:05
 13/16 anonim ***** válasza:
Lehet kapni hajnövesztőszereket.
2011. júl. 30. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 .Daniel. ***** válasza:
Igen van ilyen műtét...De azt hiszem sokba kerül meg minden. Nem baj ha Neked így nem tetszik, vagy fogadd el vagy hagyd el. Vagy ha nem akarod otthagyni akkor fogadd el hogy nem lehet rajta változtatni. Viszont miért gondolod hogy az a srác aki írt nem jobb az átlagnál? Kíváncsivá tettél. :) Mesélj mi olyan különleges benned?
2011. júl. 30. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

A hajnövesztő szerek nem hatásosak, mindössze abban az esetben működnek ha vitaminhiány okozza a hajhullást. Ha genetika, betegség vagy akármi más (az esetek 99%-ban nem vitaminhiány) akkor nem érnek semmit.


A hajbeültetés létező dolog, de százezres dologról beszélünk ami annyiból áll, hogy néhány ezer hajszálat átültetnek a fej egy más területére. Azonban ha kopaszodásra hajlamos az ember akármi miatt akkor ezek a hajhagymák ugyanúgy ki fognak hullani mintha nem történt volna semmi.

2011. júl. 30. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Úgy érzem, hogy bár -a formaság és az önigazolás kedvéért- megírtad a kérdést, igazából tudod te jó, hogy merre vedd az irányt.

Többen is válaszoltak előttem hasonlót ahhoz, amit én fogok, és úgy gondolom, jóval idősebbek is nálad, ami a témában való jártasság és a tapasztalat szempontjából fontos.


A srácot rettentően fogja frusztrálni ha felveted a kérdést, gondolom nem annyira korlátolt, hogy amit te tudsz, azt ő ne tudja. gondolom ő is kipróbált ezt-azt, és esetleg utánanézett fórumokon, hogy mit lehetne tenni, mit kéne tenni, hogy ne hulljon a haja. De ha az utóbbit nem is tette meg, azért az első lehetőséget biztos kipróbálta, azaz 1-2 szert magára kenhetett már.

A leghasznosabb az lenne, ha a jövőben kemikáliákra költött pénzt már most egy vizsgálatba fektetné, ugyanis 60%-ban biztosan valami rendellenes belgyógyászati góc van a kopaszodás hátterében.

Ennek tudatában szégyelld azt, akit elvileg szeretsz. Ha szereted, akkor vidd el mondjuk íriszdiagnosztikai vizsgálatra, az már egy szűrő a továbbiakhoz.


a lényeg: NEM tud magán segíteni kozmetikai szerekkel (komoly orvosi vizsgálat nélkül), viszont cserébe jó szarul esne neki a témafelvetésed.

2011. júl. 30. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!