Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elmondanátok neki ezt a dolgot?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kixy93 kérdése:

Elmondanátok neki ezt a dolgot?

Figyelt kérdés
Szóval arról van szó, hogy a barátommal kicsit több, mint egy éve vagyunk együtt.Nagyon szeretem és ő is engem.Azonban ő az elmúlt fél évben elkezdett kopaszodni, de nem annyira észrevehetően, csak épphogy..és igazából nekem így is tetszik, csak engem néha zavar ez a dolog és azt hiszem őt is.Szeretnék segíteni neki, de nem merek erről beszélni vele, mert félek, hogy megbántom azzal, ha elmondom neki, hogy vehetne rá valamit, és tehetne ellene..Szerintetek hogyan mondjam el neki? Vagy mondjam el neki egyáltalán?:/ Köszi a válaszokat előre is (:
2011. júl. 30. 15:31
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Sehogy. Én is kopaszodom (betegség miatt) és baromira zavar. De kifejezetten rosszul esne ha még a barátnőm is ezzel piszkálna épp eleget forgok rajta egyedül is...
2011. júl. 30. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Szerintem az a lényeg, hogy csak úgy mellékesen jegyezd meg a dolgot, persze kedvesen... Hogy ne érezze azt, hogy ez nagy horderejű dolog, hanem csak egy apróság, hogy ne higgye azt, hogy téged nagyon zavar...
2011. júl. 30. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 axdsc ***** válasza:
Vegyél neki fésűt karácsonyra és ha nem tetszik neki akkor tényleg zavarhatja őt
2011. júl. 30. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 Moszuke ***** válasza:

ez ellen sok mindent nem tehet már bocs.. van kopaszodó haverom 23éves és hidd el mindent megtett már szart se segített semmi.

szal ha így kezded a beszélgetést, hogy ugyan tegyél már ellene valamit akkor baszottul mellé fogsz lőni.

2011. júl. 30. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
93%
Haveromnak ezt úgy adta be a csaja hogy " drágám egy parizel nőtt a fejedre" XD
2011. júl. 30. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Mekkora buta, felszínes pics@ vagy... Járjál már utána, drága, hogy mitől is kopaszodik az ember, és mit lehet tenni ellene... Össze teszem a két kezem, hogy nekem nem ilyen a barátnőm...
2011. júl. 30. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat,az én barátom is 23 éves, és nem hiszem, hogy nem tehetne ellene :) Ma már sok dolog van, amik hatásosak, nem? Javítsatok ki, ha nincs igazam..
2011. júl. 30. 15:51
 8/16 A kérdező kommentje:

nem tartom magam pics@nak, egyszerűen csak zavar a dolog, ettől még nem leszek pics@, attól, hogy ad magára az ember és törődik azzal, hogy hogy néz ki a barátja, akivel látják még nem lesz 'pics@'..;)

Örülnél te ha ilyen nőd lenne, elhiheted ;) :DDD

2011. júl. 30. 15:54
 9/16 anonim ***** válasza:

"ettől még nem leszek pics@, attól, hogy ad magára az ember és törődik azzal, hogy hogy néz ki a barátja, akivel látják még nem lesz 'pics@'..;)

Örülnél te ha ilyen nőd lenne, elhiheted ;) :DDD"


Pont ezzel, főleg az utolsó mondattal bizonyítottad, hogy felszínes pics@ vagy. Csakis a külsőségek.

2011. júl. 30. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Ha csak a külsőségek érdekelnének, már régen elhagytam volna, gondolkozz már, hogy mit írsz! :)
2011. júl. 30. 16:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!