Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Apám ma megmondta, hogy 22...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Apám ma megmondta, hogy 22 éves vagyok, és mostmár nem felel az életemért. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Személyiségbeli problémáim nagyon elnehezitették az életvitelemet, ezért 1 év csuszással sikerült valahogy végigvergődnöm magam egy bme gépész BSc-n. Azonban nagyon ugy néz ki, hogy nem tudom folytatni MSc-n a tanulmányokat. El kell kezdenem dolgozni, és élni, EGYEDÜL, noha ez még a védett környezetben (iskola) sem nagyon ment. Egy lányt nem szolitottam még le. Örökké egyedül fogok maradni? Olyan mintha elvágnák most minden lehetöségemet...pedig a haverjaim, akik tovább mentek MSc-re, nekik még mindig van nyári szünetük, elkezdtek csajozni, és lesz társuk, akivel kikerülnek az életbe. Nekem meg csak a gátlásaim és a szerencsétlenségem és gyengeségem.
2011. júl. 29. 12:48
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
Mondd meg apádnak, hogy majd mikor 70 éves lesz, pelenkázni kell és te leszel az egyetlen akire számíthat, akkor ugyanezt fogod mondani neki, akármilyen szüksége van rád. "Elmúltál 22!"
2011. júl. 31. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
Ja, és próbálj felnőni azért! :)
2011. júl. 31. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:

Szerintem meg nojj fol!!! nem vagy mar gyerek, hogy a szuleid tartsanak el. elvegeztel egy jo iskolat. keress munkat es allj a sajat labadra.Ne itt nyavalyogj h apuci azt mondta nem felel ertem. Mutasd meg neki, es legfokebb magadnak h egyedul is boldogulsz!

Gondolom nem fog kidobni a lakasbol, de azt varja h kezd vmit az eleteddel....

2011. júl. 31. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 A kérdező kommentje:
mások meg tanulhatnak 24-25 éves korukig.
2011. júl. 31. 18:34
 25/28 anonim ***** válasza:

masok meg dolgoznak tanulas mellett, esetleg meg 1 csaladot is eltartanak...

te csak nyafogj nyugodtan, hatha apuci meggondolja magat

2011. júl. 31. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
miért? neked megtiltották, hogy tanulj? :D Azt senki sem tiltotta meg, vagy nem említetted. Te tanulhatsz akár 30 éves korodig is, vagy halálodig.
2011. júl. 31. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 Lia99 ***** válasza:
már 22 éves vagy akkor meg? Igazza van az apádnak csak és már ezt 20 éves korodba megtttem volna. 19/L
2011. aug. 5. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 Barbi150401 válasza:
Kíváncsi vagyok, mivan azóta a kérdezővel
2019. jún. 25. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!