Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem hittem neki? Ő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem hittem neki? Ő megmondta hogy mi lesz, de én nem hallgattam rá. Nagyon nem tudom mit csináljak. Bővebben lent!

Figyelt kérdés
21 éves lány vagyok. Tavaly előtt a barátnőmmel mentünk le egy hétre a balatonra, kicsit kikapcsolódni, lazítani. Ott egyből első este elmentünk discoba, ahol én megismerkedtem egy sráccal.Iszonyatosan hamar szerelembe tudok esni, ez az egyik fő bajom. Ez szerintem még aznap este megtörtént az én részemről. Nem volt köztünk nagy távolság, ő sem oda valósi volt, így össze jöttünk. A napokat onnantól mindig velünk töltötte a haverjával, és már akkor mondta nekem a bnőm hogy ennek a srácnak a szeme sem áll jól. Ennek már jóval több mint egy éve, és már értem mire gondolt a barátnőm.Soha nem kételkedtem a barátomra, mert nem adott rá okot, viszont én folyamatosan azt hallgattam, az elején, hogy hallgass rám, bele ne zúgjál...mostanában meg azt, hogy megcsal. Ezt nem hittem el, mert ugye nem adott rá okot. Aztán a barátnőm felnyitotta a szemem. Ilyenekre soha, de soha nem figyeltem oda. Felmentünk a barátomhoz, szó nélkül, ő éppen msn-ezett meg telefonált is.Olyanokat írt az egyik haverjának egy csajról hogy hmm...egyszer meghúzható, és még kismillió csajt kitárgyaltak, nyilván mindet meg akarta húzni. Tudta, hogy olvasom, nézett rám és röhögött, aztán ölelgetett hogy jajj de tudod hogy nem gondolom komolyan. Nem, nem tudom.És a barátnőm azt mondta onnan tudta, hogy miket írogat, hogy amikor egyszer a haverjánál volt pont a pasimmal beszélt, és dettó ugyanezt csinálták.Aztán amikor fent voltunk nála írt valamit a barátja, amit szélsebesen ki is ikszelt. Csak annyit láttam belőle, hogy a megd.gtad és a Vivient szó benne volt. Aztán tudom, nem szép dolog, megnéztem a híváslistáját, valami Vivient kismilliószor hívott, az sms-eket nem néztem meg.A barátnőm szerint 100% hogy megcsal, vagy minimum megcsalt, és nem egyszer, és már én is kezdem elhinni, bár nem akarom. Mit csináljak?
2011. jan. 3. 17:23
 1/9 anonim ***** válasza:
A barátnőd helyett a pároddal csevegj el egy kicsit, kérdezd meg mi is van.
2011. jan. 3. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hasonló eset velem is előfordult már sajnos. Szerintem ülj le a barátoddal és beszéljétek át a dolgokat, mondd el neki, hogy érzel és kérdezd meg hogyan tovább. Szerintem elmondhatod neki, hogy megnézted a híváslistáját, hiszen nem alaptalanul nyomoztál. Ha azt mondja, hogy leáll, szerintem adhatsz neki egy második esélyt, de legyél elővigyázatos.
2011. jan. 3. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Kérdeztem már tőle nem egyszer hogy megcsaltál már? meg hogy szoktál csajozni, amikor nem vagy nálad? Olyankor röhög mint a hülye, és azt mondja hogy miért vagyok ilyen féltékeny...amikor meg mondom neki hogy ez nem válasz, akkor üvöltve közli hogy nem,és kimegy cigizni.Ez úgy eddig állandó volt.
2011. jan. 3. 17:29
 4/9 anonim ***** válasza:
Ezért nem kell discoba ismerkedni meg idegenekkel egyből leállni... aki ennyire finoman szólva buta, az meg is érdemli sztem!
2011. jan. 3. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Az, hogy hol ismerkedtünk meg az szerintem nagyon nem számít, nem egyből az ágyában kötöttem ki meg hasonlók, volt időnk megismerni egymást előtte.
2011. jan. 3. 17:33
 6/9 anonim ***** válasza:
Megcsalt... Ha idegbetegként ordítozik veled, és kimegy cigizni, akkor ez azt jelenti, hogy hazudott neked, és inkább elmenekül, minthogy a szemedbe nézzen.
2011. jan. 3. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
akkor valószinű megcsal
2011. jan. 3. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

az szerintem se fontos hol ismerkedtetek meg, discoba is járhat ugyanolyan rendes ember mint máshova.

Ha ilyen ideges lesz mindig, akkor valószínű tényleg megcsalt.

Rajtad áll a döntés, hogy szakítasz e vele vagy sem

2011. jan. 3. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Rendesfiú/19 ***** válasza:

Sajnos szépen átvertek téged:( tudta, hogy szerelmes vagy belé, és ezt kihasználta:S

Ha rákérdezel, akkor úgyis kimagyarázza, te meg elhiszed neki, mert szereted.

Nagyon rossz lesz neked ezek után, sajnállak miatta, komolyan:(

2011. jan. 3. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!