Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Apám ma megmondta, hogy 22...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Apám ma megmondta, hogy 22 éves vagyok, és mostmár nem felel az életemért. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Személyiségbeli problémáim nagyon elnehezitették az életvitelemet, ezért 1 év csuszással sikerült valahogy végigvergődnöm magam egy bme gépész BSc-n. Azonban nagyon ugy néz ki, hogy nem tudom folytatni MSc-n a tanulmányokat. El kell kezdenem dolgozni, és élni, EGYEDÜL, noha ez még a védett környezetben (iskola) sem nagyon ment. Egy lányt nem szolitottam még le. Örökké egyedül fogok maradni? Olyan mintha elvágnák most minden lehetöségemet...pedig a haverjaim, akik tovább mentek MSc-re, nekik még mindig van nyári szünetük, elkezdtek csajozni, és lesz társuk, akivel kikerülnek az életbe. Nekem meg csak a gátlásaim és a szerencsétlenségem és gyengeségem.
2011. júl. 29. 12:48
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
67%
hát mi az h nem felel?! már nem azért de azért az apád h vigyázzon rád, és az tök mind1 h 5 éves vagy e vagy 30. mindig támogatnia kéne!
2011. júl. 29. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%
Engem anyám 19 évesen megfenyegetett, hogy oké, hogy otthagyom a főiskolát és jelentkezek máshova, de ha a közte lévő időszakban nem keresek valami munkát, akkor rossz világ jő rám és mehetek ahova tetszik. Én inkább kerestem munkát... :D
2011. júl. 29. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
Jah, 20L
2011. júl. 29. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:
olyanokat mond, hogy örüljek majd 80-90 ezer forintnak (ennyiböl budapesten hogy élsz meg, basszus?)...és különben is jo hogy csak ennyit fogok keresni, mert megtanulom beosztani...ja ezért tanultam bme gépészen.
2011. júl. 29. 12:54
 5/28 anonim ***** válasza:
100%

Üzenem apádnak, hogy már a 18. szülinapodon megszabadulhatott volna tőled.

Meg hogy vigyázzon, mert a nyugdíja semmire sem lesz elég, a TE 80-90 ezer Ft-odból meg - aminek majd örülnöd kell szerinte - saaaajnos nem tudsz neki segíteni.

Továbbá üzenem, hogy akinek nem kell a gyereke, az húzzon gumit, nem te akartál megszületni, és nem is a gólya hozott.


Neked pedig csak annyi: mindenki a maga szerencséjének kovácsa. Ne a múlton meg a jelenen siránkozz, hanem a jövőt nézd, és tegyél azért, hogy ne olyan legyen, mint amilyennek most kinéz.

2011. júl. 29. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:

Nem vagy egyedül sorstársam!


Nekem sem volt nőm, ronda vagyok meg túl rendes hozzájuk és ez nem fekszik a cuki pofikájuknak. :(


21/F

2011. júl. 29. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:

mindenki a maga szerencséjének kovácsa, csak nem mindenkinek jut kalapács.


amugy szüleim vállalkozók, vagyis többnyire anyám keresi a bevételt, apám évek ota otthon ül, és a ház körül dolgozgat, tehát ráér gondolkodni. mindennap elsirja, hogy elfogy a pénzünk. mindennap végigszámolja, hogy mennyi pénz van még pontosan a kasszában. most lehet mondani, hogy a vállalkozók mit sirnak, de öket huzzák le legjobban, mert nekik van miböl, és ezt tudja az állam is. csak épp a vásárlóerő annyira lenn van, hogy nekünk sincs bevétel. na mindegy...szal nincs egy fillér hitelünk se, meg van pénz a bankban is, mégis ezt kell hallgatnom.

2011. júl. 29. 13:01
 8/28 anonim ***** válasza:

Ha ostoba vagy gépésznek akkor minek mentél oda??

Egy jó szakmunkás oklevéllel (pl hegesztő, asztalos) esetleg egy német nyelvtudással a havi 2-300 simán meglenne.

Én ge*i okos vagyok, megcsináltam csúszás nélkül a Bsc diplomát a BME-n és már a nyárra felvettek gyakornoknak 150k/hó-ért.

2011. júl. 29. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
Talán anyukáddal kéne ezt megbeszélned, nekem úgy tűnik,hogy ő hordja a nadrágot a családban apukád meg csak az észt osztja.
2011. júl. 29. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:
jólvan osszál te genyaokos. ha te is hetente leaglább 2x sirtál volna, akkor nem biztos, hogy annyi motiváciod NEM lett volna puskát irni...én is kaptam nyári gyakra 400euro-t, mert valszeg sik hülye vagyok.egyrészt nem is jó gimiböl jöttem, azért volt csuszásom, egyedül kellett megtanulni a matekot.
2011. júl. 29. 13:13
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!