Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Apám ma megmondta, hogy 22...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Apám ma megmondta, hogy 22 éves vagyok, és mostmár nem felel az életemért. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Személyiségbeli problémáim nagyon elnehezitették az életvitelemet, ezért 1 év csuszással sikerült valahogy végigvergődnöm magam egy bme gépész BSc-n. Azonban nagyon ugy néz ki, hogy nem tudom folytatni MSc-n a tanulmányokat. El kell kezdenem dolgozni, és élni, EGYEDÜL, noha ez még a védett környezetben (iskola) sem nagyon ment. Egy lányt nem szolitottam még le. Örökké egyedül fogok maradni? Olyan mintha elvágnák most minden lehetöségemet...pedig a haverjaim, akik tovább mentek MSc-re, nekik még mindig van nyári szünetük, elkezdtek csajozni, és lesz társuk, akivel kikerülnek az életbe. Nekem meg csak a gátlásaim és a szerencsétlenségem és gyengeségem.
2011. júl. 29. 12:48
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
Cső Cupcake, jó újra látni a kérdésed itt gykn. :D Te lettél a példaképem ám!
2011. júl. 29. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 A kérdező kommentje:
jóvan, szuper.
2011. júl. 29. 13:23
 13/28 anonim ***** válasza:

múltkor meg azt írtad hogy van barátnőd, nem? én a helyedben elmennék dolgozni! egy darabig jó ha védve vagy mindentől, de egy idő után már káros. itt az ideje, hogy a saját lábadra állj. jól teszik a szüleid, hogy bedobnak a mély vízbe! vagy megtanulsz úszni vagy megfulladsz. amit írtál, hogy a haverjaid azért csajoznak mert van nyári szünetük és stb... az hülyeség! ha lenne rendes állásod akkor miért nem lehetne párod is?

minél később állsz a saját lábadra annál szarabb lesz!

2011. júl. 29. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 A kérdező kommentje:
van barátnöm, de rá szerinted számithatok?
2011. júl. 29. 14:13
 15/28 anonim ***** válasza:

"Egy lányt nem szolitottam még le." csak ez kicsit félreérthető volt...

ha nem számíthatsz rá akkor minek van? a helyzet az, hogy kívülről nézve egyszerűen néz ki a történet, nem akarsz felnőni, pedig muszály lesz! vegyél erőt magadon, ha meg nem megy akkor el kell menni orvoshoz! már egyszer mondtam de később csak rosszabb lesz a helyzet.

2011. júl. 29. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
Már találkoztam pár kérdéseddel a gyk-n. Te vagy a legnagyobb balf@sz, akit valaha láttam. A legrosszabb, hogy nem teszel ez ellen semmit, mintha neked ez így jó lenne. Akkor élj így.
2011. júl. 29. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 A kérdező kommentje:
mit is tehetnék? 3 éves lemaradásom van testileg-szellemileg
2011. júl. 29. 14:41
 18/28 anonim ***** válasza:
hm.. szopnál heti 40.000-ért?
2011. júl. 29. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
az első és legfontosabb dolog, hogy fel kell ismerni a problémát, rá kell jöjj hogy az önsajnálat nem visz sehová. utána pedig el kell határoznod magad, hogy változtatni fogsz mindenáron. ha így állsz hozzá, hogy mit is tehetnél akkor 30 évesen 10 év lemaradásod lesz.
2011. júl. 29. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
100%

komolyan szanalmas vagy... megis meddig gondoltad hogy eltartnak a szuleid?

habar kicsitt ok is hibasak, korabban be kellett volna dobjanak a vizbe.

gyerekkoromba soha nem volt semmim, csak egy szerencsetlen gyerek voltam, de:

17 eves koromban onallosultam penzugyileg, 20 evesen kirepultem a feszekbol, es most 25on sajat lakasom van. mert akartam h legyen es kemenyen megdolgoztam erte.

az onsajnalattal es a nyafogassal soha nem fogsz elerni semmit

2011. júl. 29. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!