Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok szerintetek gáz ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok szerintetek gáz ha egy fiu kicsit debis emos? Részletek len.

Figyelt kérdés
2 éve meghalt a barátnőm és teljesen magamba fordultam mindig elkülönültem a töbiektől és ezért mindig gunyoltak meg megvertek és ez idö alatt elvesztetem minden ön bizalmam :/
2011. júl. 29. 03:30
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

Sajnálom ami történt veled, de muszáj ezen túllendülnöd.


Én szeretem a különc embereket, akik máshogyan öltöznek gondolkodnak, de nem bírom mikor valaki "depizik" Akár van oka akár nincs. a férfiről beszélünk egyáltalán nem vonzó, mert azt sugallja, hogy gyenge, hogy nem lehet rá számítani vészhelyzetben, mert összeroppan. Nem arról beszélek, hogy valakit baj ér, és nem sírhat, vagy szomorkodhat, de ha tartós ez az állapot, az nem jó.

2011. júl. 29. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
nekem teccik ha egy srác emo csak ereit ne vágja
2011. júl. 29. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!