Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok szerintetek gáz ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok szerintetek gáz ha egy fiu kicsit debis emos? Részletek len.

Figyelt kérdés
2 éve meghalt a barátnőm és teljesen magamba fordultam mindig elkülönültem a töbiektől és ezért mindig gunyoltak meg megvertek és ez idö alatt elvesztetem minden ön bizalmam :/
2011. júl. 29. 03:30
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Tedd túl magad. Tudom könnyebb mondani de tudod a halál is csak az élet része .
2011. júl. 29. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Má nagyàbol tul tettem magam csak az h gáz-e mer nincs önbizalmam
2011. júl. 29. 03:37
 3/22 anonim ***** válasza:
Attól függ hány éves vagy. 14 éves kor felett nagyon is.
2011. júl. 29. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
17 vok
2011. júl. 29. 03:41
 5/22 anonim ***** válasza:
Sajnálom, hogy meghalt a barátnőd, de túl kell magad tenni ezen. A tény, hogy magadba vagy még mindig fordulva és különcködsz csak azt jelzi, hogy nem vagy még túl ezen az egészen. Sajnos az életben vannak mélypontok is, de ha nem lennének, akkor nem tudnád értékelni azt a sok jót, amit átélhetsz.
2011. júl. 29. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
29%
pfff... Nemkell egyből emosnak lenni ebböl is látszik ,hogy gyenge vagy ...Ez meg nagyon kamunak látszik.
2011. júl. 29. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Miért lenne kamu? Ilyennel még viccelődni is rossz. Nagyon sajnálom a dolgot, de valóban, muszáj lesz túllépned rajta. :( Nem mondom hogy könnyű, de próbálj meg mások felé nyitni - esetleg keress meg régebbi barátokat, vagy szerezz újakat. Foglald el magad olyan dolgokkal, amikre kíváncsi vagy, amik érdekelnek, egyszerűen érezd jól magad. Így talán lassacskán sikerül visszanyerni az önbizalmadat. Ő is azt akarná, ha boldog lennél. És a legfontosabb - ne törődj másokkal! Ők nem tudhatják, min is mentél keresztül. Szerintem szánalmas, hogy ennyire nincsenek tekintettel rád.
2011. júl. 29. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Depresszió nem egyenlő emóval, ezt tanuld meg. Egyébként részvétem.
2011. júl. 29. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

Ezt a gúnyolós, megveréses részt meg nem is értem....

Kikkel jársz te együtt?? Úristen...

Az összes ilyet gázkamrába záratnám, akik megvernek!

Valaki írta, hogy a lány is azt szeretné, hogy bolodg legyél. Ez így van. Próbálj meg keresni, normális új barátok és elfogolani magaddal, ami jól esik.

2011. júl. 29. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

Ha pedig szórakozol és önsajnáltatást kérsz, takarodj innen.

Bár nem hiszem, hogy ilyen mocsok vagy.

Szóval tényleg próbálj picit nyitni és olyan dolgot csinálni, amitől vidámabb leszel. Esetleg egy szakembert felkeresni és másik suliba menni.

2011. júl. 29. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!