Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Elmenjek vagy sem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Elmenjek vagy sem?

Figyelt kérdés
Fent vagyok egy netes társkeresőn és rámírt egy csaj, hogy találkozzunk vmikor. Nem is próbált velem nagyon dumálni, szóval nem kérdezte, hogy mi a hobbim stb, csak hogy találkozzunk ott ahol lakik. Gyanítom dugni akar csak simán. Jah és a csaj nem egy nagy szám.(és még finoman fogalmaztam)
2011. júl. 29. 00:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Ne menj, ne add a veséd egy banyáért.
2011. júl. 29. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az is lehet, hogy át akar .aszni elmész, és ő nem lesz ott.
2011. júl. 29. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Igazából a pontos címét megadta elsőre. o.O

Meg amikor láttam hogy nincs fennt képe, akkor mondtam, neki hogy toljon egyet, aztán mondta hogy nézzem meg a faszbúk profilját, "de ne ilyetjek meg hogy kapcsolatban van bejelölve, mert a régi fasziját így próbálja lerázni"

Nekem ez gyanús. Odamegyek, odahívja a volt fasziját a végén még aztán még én leszek beállítva a fekete seggnek.

2011. júl. 29. 00:21
 4/5 anonim ***** válasza:

Találkozzatok nyilvános helyen.

Mond meg neki,hogy megbízol benne csak van benned tartás.Ahogy a lányok sem mennek első hívásra akárki ismeretlennel szobára te is elöbb meg akarod őt ismerni.

2011. júl. 29. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

De én nem akarom megismerni, mert bűnronda. Csak szimplán vacilálok az egyéjszakáson, mert már rég voltam. :D

Viszont annyit nem ér, hogy odamenjek aztán másnap meg lássam hogy fenntvagyok a videarn.com-on :D Mert hogy is mondjam elég paraszt a csaj, szóval odamegyek aztán a cerka meg nem műkszik a végén. XD

2011. júl. 29. 00:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!