Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmenjek hozzá vagy sem?

Figyelt kérdés
Elvileg úgy van hogy 27.-én 3 napra el tudok menni a páromhoz de most igen elgondolkodtam rajta. Fennt vagyok facebook chaten látom hogy ö is fennt van de nem ír nekem semmit. Meg nem elöszört fordult elö hogy megbeszéltük hogy este beszélünk msn-en aztán a végén még se lett belöle semmi.Ezek szerint ö nem szeret?
2011. jún. 20. 10:54
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
A FB-chaten lehet, hogy azért nem írt rád, mert más oldalt is nézett közben, nem vette észre, hogy fent vagy. Vagy azt várta, hogy te írj neki. Az msn-es-nél is ugyanezek lehetségesek, vagy el volt foglalva, dolga volt. Nekem is volt hasonló élményem, de én ráírtam. És azóta is együtt vagyunk. Próbáld meg, hogy írsz neki, veszíteni valód nincs.;) Sok sikert!
2011. jún. 20. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
bakker azon áll vagy bukik egy kapcsolat h rádír e faszbukkon?? most váljak el mert a férjemnél is van mobil meg nálam is és nem hív fel?? jesszuszka
2011. jún. 20. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!