Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Én 18 éves vagyok a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én 18 éves vagyok a barátnőm 25 tegnap este amikor indultam volna haza sirva fakadt és azt mondta, nem akarja hogy elmenjek és költözzek hozzá én viszont nem akarom magam eltartatni, mert még tanulok viszont megbántani se akarom mit csináljak?

Figyelt kérdés
2009. máj. 3. 03:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
83%

Talalkozzatok tovabbra is es ha majd dolgozol akkor talan ossze is koltozhettek, addig meg varjatok mert lehetnek buktatok ebben az esetbe. Nem jo erzes ha eltartanak.

Sok boldogsagot!

2009. máj. 3. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Ezt mondd el neki. Egyébként az én kedvesem 31éves férfi én 21éves vagyok, én is tanulok, nem tudom eltartani magam, de nem érdekli, azt akarja, hogy együtt éljünk, összeházasodjunk stb. és így is van. És imádom. :)
2009. máj. 3. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
a ti esetetekben legalább a férfi az idősebb :)
2009. máj. 3. 03:53
 4/12 anonim ***** válasza:
50%
há nemááá...legyen 1 stabil háttér aztán jöjjön aminek kell...addig ne hogy belevágj ijen kilátástalan hüjeségekbe!!!fiatalvagy!ne kösdle magad máris!!mert a végén majd 30-40 évesen akarod kiélni magad és nolámmilessz??válás és árvák meg hasonló...lehet előre szaladtam de a lényeg h ÉLJ és ne hogy befásulj máris!!!!!
2009. máj. 3. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
78%
Én se vagyok befásulva gyereket se csinált nekem, egyszerűen együtt élünk, mert nekünk jó. Ha nem lesz jó, akkor kinyitom a bőröndömet beleteszem a cuccaimat és hazaköltözök. Ezt kortól függetlenül meg lehet tenni, nem lesz lekötve, meg befásulva szegény.
2009. máj. 3. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
17 és fél év alatt épp kiéltem magam annyira amennyire csak lehet és szeretem x)
2009. máj. 3. 04:31
 7/12 anonim ***** válasza:
73%

Na ezért úgy le fognak szólni, hogy azt mondta kiélted magad. Pedig van ilyen.

Én is így vagyok vele, nekem nem hiányoztak és nem is hiányoznak a nagy bulizások, az egész arra ment ki, hogy párt találjak magamnak. A barátaimmal így is simán találkozok, a kedvesemmel is eljárunk, mindenféle érdekes dolgot csinálunk, nem kell feltétlenül 25 éves korig tivornyázni ahhoz, hogy valaki boldog legyen. Semmiről sem maradtam le. A "még nem akarok befásulni" típusú barátaim 27-28 évesen még mindig azt tartják az élménynek, hogy elmennek leinni magukat kollektíven és közben pfujjolnak arra akinek többet jelent a párkapcsolata az ő életmódjuknál. Kíváncsi vagyok mire jutnak és milyen boldogok lesznek.

2009. máj. 3. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
73%
bocsi: azt mondtaD *
2009. máj. 3. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
77%
sztm nem arrol van szó h sok buli kell hanem az h sok tapasztalat mint kapcsolati mint szexuális téren!uh én szerintem még ráérsz!de ez nézőpont kérdése!
2009. máj. 3. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Lakva ismeritek meg egymást. Ahhoz, hogy összeköltözzön valaki a szerelmével nem kell előbb feltétlenül szexuális és kapcsolati tapasztalatokat halmozni. És aki szűzen megy férjhez? Menjen előbb tapasztaljon meg sok mindent, mert csak úgy az igazi?
2009. máj. 3. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!