Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmenjek hozzá, vagy ne?

Figyelt kérdés

Nem tudom mit csináljak. Elmarad az iskola és arra gondoltam átmegyek a barátomhoz és ott töltök nála 2 teljes napot. Amikor felhívtam és elmondtam neki az ötletet, nem lett olyan lelkes mint vártam. 1 évet voltunk együtt, mst nem járunk, de én azt hittem össze akar velem jönni majd újra.. eddig ezt mondta.. de most nagyon elbizonytalanodtam. Lehet hogy így már el sem megyek hozzá. Mi legyen?

L 16 / F 20


2010. nov. 30. 22:26
 1/6 anonim ***** válasza:
Dobd. Majd találsz olyan nőt, aki vevő rá, ha ügyes vagy mint én.
2010. nov. 30. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

de nekem pasi kell, nem nő és mint leírtam, már szakítottunk...

ez most nem segített rajtam.

2010. nov. 30. 22:48
 3/6 anonim ***** válasza:
Menj!
2010. nov. 30. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
El ne menj! Maradj otthon és bőgj! Mondj el mindenkit minden mocskos dögnek!
2010. nov. 30. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Szard le mit akar. Ha te elakarsz menni hozzá akkor menj el. Majd kiderül h viszonyul hozzád. Ha rosszul akkor mond h érdekesebbnek találtad reégen és menj haza.
2010. nov. 30. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Gyere hozzám, én lelkes leszek :D
2010. dec. 1. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!