Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudnám ezt kezelni? :S

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám ezt kezelni? :S

Figyelt kérdés
Van egy fiú, aki már több mint fél éve próbálkozik nálam, de nekem szimplán csak barát. Már többször elmondtam neki, hogy nem látok számára esélyt, mert nekem más tetszik. De még mindig próbálkozik... És tudom, hogy a remény hal meg utoljára, de akkor is. SMS-eket ír, mindig rám ír chaten, és mindig mondja, hogy menjünk el kettesben találkozni. De én nem akarok, és hiába mondom neki, hogy nekem ez nem jó, akkor sem áll le. Azt mondta az egyik barátnőmnek, hogy olyan vagyok számára, mint a levegő, és nem tudna élni nélkülem, és hogy minden percben velem lenne, ölelne, csókolna és hasonlók. És már nem tudom, hogy mit tudok még csinálni. Valami tipp, hogy mit lehetne ezzel kezdeni?:S
2011. júl. 28. 22:48
 1/9 anonim ***** válasza:
adj neki esélyt te hogy éreznéd magad ha annak aki teccik megmondanád és visszautasitana anélkül hogy megprobáltátok volna
2011. júl. 28. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
ide már terapeuta kell
2011. júl. 28. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Elsö te eléggé hülye vagy már bocs.


Attól, hogy valakinek tetszel még nem kell segélyszolgálattá válni és csak azért randizni vele, mert hogy jajj szegény imád téged... A kérdezönek nem jön be a srác és ennyi, nem kell ezért "megpróbálni", nincs semmi törvény, hogy nem lehet csak úgy figyelmen kívül hagyni.

2011. júl. 28. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Velem is pont ez van...://
2011. júl. 28. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
De nem akarom megpróbálni. Tudom, hogy ez így hülyén hangzik, de én egyáltalán nem szeretem, mint pasit. És számomra ez ijesztő, hogy valaki így szeret, pedig én nem is viszonzom. És engem ez irritál, hogy nem hagy békén. És csak azt érte el, hogy már beszélgetni se szeretnék vele... Már megpróbáltam rá máshogy nézni, de nem megy. Egyszerűen nem jön be...
2011. júl. 28. 22:58
 6/9 k4lm0p1r1n ***** válasza:
akkor jöjjön aminek jönnie kell.. mondd hogy beleszerettél egy másik pasiba és vagy vele együtt vagytok már. vezesd elő akárhogy de ezzel szerintem le tudod állítani. vagy mondd neki hogy legyetek csak barátok. így konkrétan. biztos venni fogja a lapot hogy innen már nincs kiút, nincs mit tennie veled kapcsolatban.
2011. júl. 28. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

1. nem halgass! 3. teljesen igaza van!

Ezt a helyzetet, ezt a pasit, ha már idáig fajult úgy kell kezelned, hogy egyértelműen világosan, ha kell bántón megmondod neki, hogy neked ő nem kell.

Most már nem kell finomkodni, szerintem te nem akarod bután elküldeni, pedig most nincs más választás. Az ő érdekében sem, ha finomkodsz vele nem fogja elhinni és reménykedni fog, ha beletaposol a lelkébe felfogja, fájni fog neki, de ez van.

Ha sms-t ír ne írj vissza. Max. annyit, hogy "Értsd meg végre nem kellessz! Hagyj békén és többet ne irogass!"

ÉS több sms-ére tényleg ne válaszolj, chaten is rázd le hogy nincs kedved vele beszélni.

Ne akarj a barátja lenni, mert ő azt tökéletesen félre érti.

Csak ugy van esélyed, ha MINDEN kapcsolatot megszüntetsz vele. Haragudni fog, de így esélyt adsz hogy idővel olyan lányt talál, aki viszonozza az érzéseit. Így meg csak áltatja magát!

2011. júl. 28. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

velem is ez van de megtanultam kezelni és nem zavar!! ő tudja h köztünk nem lehet semmi komoly de még igy is probálkozik amit megtanultam élvezni!!! pl. ha elmegyünk bulizni meghiv 1-2 italra stb...

ha nem tudod lerázni akk használd ki!!! ez lehet h gonosz dolog de ha neki igy jó akk ne bánkodj ha meg nem akk otthagy és legalább elérted a célod!! :D csak nyerhetsz!! :D

2011. júl. 28. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

sztem azutolsó előtti eléghülyeségeket irt. ezeket nem javaslom még durvább mint az uccsóé ez akár visszafelé is elsülhet ugyh NE!!!

uccsóé jó! xD

2011. júl. 28. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!