Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintem hüvelygombám van,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintem hüvelygombám van, ilyen túrószerű lett a folyásom és viszket is. Mivel tudnám kezelni házilag?

Figyelt kérdés
Mert nőgyógyászhoz csak később tudok elmenni.:S Illetve óvszerrel szexelhetek ettől még?Vagy gondolt okoz abban is?Illetve várhatok valami javulást magától.Nem tudom mitől lehet,azt hittem ez engem elkerül :S
2010. szept. 1. 12:24
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

[link]

Nem feltétlen jó dolog közben szexelni , mert alapból irritálva vagy belül , és okozhatsz egyéb gondokat is a mostani mellé .

Magától fix hogy nem fog elmúlni , csak rosszabbodni .

Sokmindentől lehet , akár egy strandon is összeszedhetted vagy te vagy a fiúd .


De a kenőcs használata után továbbra sem árt elmenni nőgyógyászhoz , mert lehet továbbra is lappangani fog benned , amit az orvos esetleg észrevesz , és végleg eltünteni , nem csak látszatkezelést ad (bár a canesten elvileg végleges)

2010. szept. 1. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
és én is férfi voltam :P
2010. szept. 1. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
igen,de te értelmes :D köszi
2010. szept. 1. 12:30
 4/19 anonim ***** válasza:
lehet fertőzés, allergia, gomba stb.menj el dokihoz, de amikor nekem ez volt akkor (kiderült h. latex allergiám van és az óvszertől van) én fenisztil gélt használtam,na meg hüvely tablettát(elvileg csak recepre lehet kapni,de nekem adott a gyógyszertáros,mert nő volt és megértette),de menj el dokihoz.Amúgy nem szabad szexelni,mert elfertőződhet.
2010. szept. 1. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Jah még 1 . A pasidat is küldd el orvoshoz , mert valószínüleg akkor ő is gombás lett , és akkor ugyebár semmi értelme magad kezeltetni , ha utána egyből felülfertőz .
2010. szept. 1. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Nem szexeltünk még,most terveztük az elsőt.Szóval ő nem fertőződött meg hálisten.De kézzel játszadozott velem,lehet pont ő a ludas a dologban:S
2010. szept. 1. 12:35
 7/19 anonim ***** válasza:

"huvelygomba", tehat 1 fertozes. Biztosan tudod, hogy a fertozes az terjed, tehat egyertelmu, hogy nem lehet ilyenkor nemi kapcsolatot elni.

Csak ugy hazilag ezt megszuntetni nem lehet, de ha van diofalevel es koromvirag es kakukkfu, akkor ezeket kell megfozni, es ulofurdot venni. Ugyanis ezeknek van bakterium olo hatasuk, igy amikor elvegzed ezt a furdot, akkor mar a viszketes is alabb fog hagyni.

Koromviragbol es cickafarkbol keszits teat es belsoleg fogyaszd.

Viszont nem artana ezt rendesen kikezelni, hogy ne terjen vissza, tehat keruld a szexet, ne valtsal tul surun partnert, s jelenlegi partneredet is kikellene kezelni, mivel ha nem, akkor ujra megfog Teged fertozni, s ezek a fertozesek a tovabbi eletedben megkeseritik az eletedet, ugyhogy kezeld ki rendesen!

Canasten kup + kremet is tudsz vasarolni!

2010. szept. 1. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Canesten combi hatni szokott. A krémmel együtt pár hetes kúra. Ha mégse hat, akkor doki.
2010. szept. 1. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

azzal nincs gond,nem váltogatom a partnereimet egyáltalán.:D

amúgy nem túl durva a fertőzés amúgy(bár ugye még soha nem volt),mert na mindegy enyhék a tünetek,szerintem,de dühít nagyon.

2010. szept. 1. 12:42
 10/19 anonim ***** válasza:
0%
mert most folyik ki a sok g_ci belőled, ami nem szívódott fel
2010. szept. 1. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!