Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintem hüvelygombám van,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintem hüvelygombám van, ilyen túrószerű lett a folyásom és viszket is. Mivel tudnám kezelni házilag?

Figyelt kérdés
Mert nőgyógyászhoz csak később tudok elmenni.:S Illetve óvszerrel szexelhetek ettől még?Vagy gondolt okoz abban is?Illetve várhatok valami javulást magától.Nem tudom mitől lehet,azt hittem ez engem elkerül :S
2010. szept. 1. 12:24
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

nagyon okos vagy,igen -.-'

ja,még annyi,ha elkezdem kezelni valamivel és megszűnik ez a váladék,akkor onnantól okés a dolog már?vagy még kezeljem utána is?

2010. szept. 1. 12:58
 12/19 anonim válasza:
Nagyon jó még a betadine hüvelykúp is, széles spektrumú szer.
2010. szept. 1. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Ha megszűntek a tünetek utána sem árt elmenni nőgyógyászhoz , és elmondani neki , hogy mi volt , hátha lát még vmit . A gomba sajnos nagyon alattomos tud lenni , és nem is olyan egyszerü tőle megszabadulni .
2010. szept. 1. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
És gondolom rengeteg folyadékkal,gyümölcsökkel,sós ülőfürdővel gyorsíthatom a gyógyulást,nem?
2010. szept. 1. 13:12
 15/19 anonim válasza:

Szia!


Én is észrevettem a múlthéten,h ilyen problémám van. ( ez az első,remélem több nem lesz )

Canestent próbáltam,de Nekem nem segített,elmentem dokihoz,ő írt fel hüvelykúpot (6 db),egy kenőcsöt,meg kemény kapszulát,abból 2 az enyém,2 a páromé,hogy nehogy visszafertőzzön ugye. Már a vége fele vok,de már szinte a 2. napon könnyebb volt,szóval sztem amit orvos ír fel,az a tuti,akkor el fog múlni biztosan. :)

2010. szept. 1. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim válasza:

Jah,és ha tampont használsz,akkor a kis zsinórjára mindig figyelj,nehogy beleérjen vhol a wc-be,mert Én valőszínűleg így kaptam el...


Remélem túlleszel rajta hamar. :)

2010. szept. 1. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:

Köszi,hát mostantól még ennél is jobban vigyázok mindenre.

Nőgyógyásznál milyen vizsgálat megkérdezhetem?

2010. szept. 1. 13:57
 18/19 anonim ***** válasza:
Mindenképpen menj el orvoshoz.Nekem Zinatt tablettát,Klion kúpot 2doboz Pimafucort kenőcsöt és Diflican kapszulát írt fel.Ez a kombináció a legtutibb.Hamar menj el mert ha véres lesz a vizeleted és a veséd is fájni kezd akkor nagyobb baj is lehet.Siess!!!
2010. szept. 1. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:

13:40-41 vok.


Hát Én most voltam először nőgyógyásznál,pont emiatt.

Bementem,megkérdezte h mi a bajom,aztán elmondtam... :D

H gombára gyanakszom,viszket,fáj,ég,megkérdezte h folyás is van? mondom igeen. Megvizsgált,aztán mondta h igen,tényleg az,aztán írta is fel a gyógyszereket. :)

Talán 10 perces vizsgálat volt...

2010. szept. 1. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!