Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnam kezelni a ramenos noket?

Figyelt kérdés
Szoval...az a helyzet,h a munkam mellett a baratom cegenel is csinalom az adminisztracios teendoket es van egy eleg ramenos csaj,aki egyik parternel dolgozik aki allandoan flortolo emaileket kuld a baratomnak. Mivel hozzaferesem van mindenhez, ezert ennek nap,mint nap tanuja vagyok. A baratom semleges emaileket ir neki, de a csaj olyanokat ir,amit mar nem tudok szo nelkul turni. Hogy tudnam szerintetek intelligens modon kezelni a helyzetet? Nem akarom lejaratni magam, de szeretnem a tudtara adni,h vagyok. :)
2009. febr. 23. 18:01
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát, érdekes helyzet, és le a kalappal előtted, hogy intelligens módon akarod rendezni....

Én minimum megtépném....

A párod miért nem állítja le?

2009. febr. 23. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

A baratom nem hiszem,h eszre veszi,ugy ahogy en. Ma irt egy munkaval kapcsolatban a csaj es allandoan elter a targytol, csakhogy beilleszthessen egy mosolygos fejet,annyira merges lettem,h kotoroltem az uzenetet. Tobbet ezt nem csinalhatom, mert rajon a baratom, ezert szeretnem valahogy kezelni higgadtan, okosan a helyzetet.

Mar nem sokaig birom... kerlek segitsetek!

2009. febr. 23. 18:15
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát, akkor szerintem mondd el a párodnak, hogy Te tudsz ezeről a mailekről, mivelhogy defaultból hozzáférésed van, és ez téged zavar.

Azt irod, hogy a párod nem reagálja le ezeket a flörtöléseket, tehát 99% hogy nem érdekli őt a csaj.

Kérd meg őt - meg fogja érteni - hogy állítsa le a kolleginát, mert ez Neked nem esik jól. Bezsélgess el vele egy pohár finom ital mellett... ital nélkül is lehet, ha nem vagytok híve egy kellemes pohár bornak lefekvés előtt :)

Na, szóval ügyesen, és őszintén!

Drukkolok Neked, az ilyen nőknek meg levesben a helyük, mindig rühelltem az ilyet....

2009. febr. 23. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Koszonom a segitseget! Bevallt! :)
2009. febr. 24. 10:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!