Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan kell szakítani? /Lényeg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell szakítani? /Lényeg lent/

Figyelt kérdés

4 éve élek párkapcsolatban!Már egyáltalán nem jó együtt(ám vannak jó napok és pillanatok)!Tudom és érzem, hogy ez már nem olyan mint régen..mindketten tudjuk!!De egyszerűen nem tudok szakítani... megszokás miatt, meg minden!Félek, hogy nagyon fog hiányozni és fájni fog... :(!!Aki ezt tudja és átélte megosztaná velem!!


21L


2011. júl. 28. 12:14
 1/7 Smartguy86 ***** válasza:
Őszintén mondd el neki, amit érzel! Ha már nincs benne öröm, csak ritkán, akkor főleg zárd le. Ne függj tőle, mert azzal csak megalázod magad! Legyél egyedül kicsit és legyél nyitott a világra/új emberekre. A te döntésed! Merd meghozni!
2011. júl. 28. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Üdvözöllek dobottfalván a lakosság : Te

de én inkább mégis az javasolnám, hogy beszéljétek meg értelmesen. ;)

2011. júl. 28. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
üljetek le és beszéljétek meg. nosztalgiázzatok kicsit, és majd a párod is belássa,hogy ez már nem olyan mind régen. jobb lesz mindkettőtöknek külön. de semmiképp ne veszekedéssel váljatok el mert az még fájdalmasabb.
2011. júl. 28. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ez nem egy egyszerű helyzet. Nekem is volt egy 3 éves kapcsolatom, ami egy idő után átment megszokássá, éreztem, hogy részéről is, meg akartam beszélni vele, de állította, hogy ő szeret. Éreztem, hogy nem, mármint szeret, de szerelemnek már nyoma sincs. Később be is ismerte, hogy valójában nem tudott különbséget tenni a szerelem és a megszokás között. Ugyan ez volt nálam, hogy nem tudtam szakítani.. Mégis rászántam magam, egyszer, kétszer, háromszor .. Ugyanis valahogy mindig fájt a hiánya, és mindig újra összejöttünk. Aztán egyszer rászántam magam, és véglegesen szakítottam.Úgy éreztem, hogy ha fáj is, nem korrekt ez, hogy csak megszokásból vagyok vele. Megszakítottuk a kapcsolatot, ugyanis azzal már próbálkoztunk korábban, h barátok maradunk, ennek lett mindig az a vége, h újra összejöttünk.
2011. júl. 28. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Fogós kérdés.

Nem tudom, nem- e azért fog hiányozni, meg fájni mert szereted?

A szerelem már nem lángol, nem tudom, hogy lángolhat- e 4év után? (nem vetem el annak lehetőségét, hogy IGEN)

Bevallom neked én is érzek néha így, de vannak különösen szép és jó napjaink, amiért megéri. Szeretjük tervezni a közös jövőnket, az épülő házról beszélni, a gyereknevelésről. Persze néha bennem is felmerül, hogy tényleg erre vágyom, hogy vele akarom leélni az életem. A válasz esetenként egyértelmű igen, máskor meg passz.

Lehet kusza voltam, de sok minden előjött belőlem kérdésed kapcsán.

Kérlek írd meg, hogy döntöttél:)

2011. júl. 28. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Sziasztok!!

Köszönöm a válaszokat!Most is ott tartunk, hogy hol jó hol nem!De ez a nem is olyan, hogy azért még jó együtt!Szerintem nem fogok szakítani,mert nem érzem igazán azt, hogy akarok!Beszéltünk barátommal és Ő is azt mondta amit Én, hogy néha eltudna hagyni(azaz csak 50-50%-ban)!De van, hogy nagyon jó együtt!és igen mi is tervezgetünk meg minden--->és ez nagyon jó dolog,jó érzés!!!Meg az is igaz, amit az egyik válaszoló írt, hogy nem tudunk a között dönteni, hogy szeret,szerelem,megszokás--->ezek talán így együtt érvényesülnek,gőzöm sincs!!!

Utolsó válaszoló valahogy a szívemhez szóltál-->köszi :)

2011. aug. 1. 08:14
 7/7 anonim ***** válasza:
Utolsó válaszoló vagyok. Köszi, hogy megírtad, hogy döntöttél, szívesen olvastalak. Remélem jól döntöttél! Sok boldogságot kívánok nektek!
2011. aug. 2. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!