Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan vagyok dühös?

Figyelt kérdés

a barátnőm viccből szájra puszit adott a barátnőjének előttem és eléggé felhúztam magam rajta,

nagyon ideges lettem de azt mondták h túlreagálom mert nem komolyan csinálta.

nem akarok szakítani, de dühös vagyok...

én reagáltam túl vagy jogosan vagyok dühös???

pls normális válaszokat.


2011. júl. 27. 17:51
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
De hát ő lány volt:D Én biztos nem lennék féltékeny, ha a barátom lesmárolná a barátját, lehet kicsit fura lenne, főleg ha hetero:P
2011. júl. 27. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Ez emberfüggő. Én a helyedben nem akadnék ki ezen, de ismerek olyat, aki hasonlóan reagálna. Mindenesetre szerintem most bocsáss meg neki és mondd el , hogy ez neked nem tetszik, és nem szeretnéd, hogy többször ilyet csináljon. Ha ez után is megteszi, akkor kiakadhatsz :)
2011. júl. 27. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
hát nemtudom, miért akadnak ki ezen egyesek. én is szoktam néha szájára puszit adni a barátnőmnek. mondjuk az én pasim is tuti kiakadna rajta, ha a szeme előtt csinálnám. én meg csak röhögnék ha ő csinálná ugyanezt. még lehet tetszene is.. :D
2011. júl. 27. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Milyen furák vagytok! Nekem könyörögnek a pasik, hogy ilyesmit lássanak, neked az öledbe hullik, és hisztizel.

Szerintem neki kéne dühösnek lennie!

2011. júl. 30. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
én nem értem mi ez az új divat, hogy a lányok smárolgatják egymást, de nekem se tetszik.
2011. júl. 30. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

ezen mi az aminek tetszeni-e kellett volna a srácnak ?:D nem smároltak, hanem puszi volt. semmi izgató nincs ebben. amúgy meg normális, hogy neked nem tetszett, kérdező. én megmondanám neki h ne csinálja.

18L

2011. júl. 30. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim válasza:
Tudod egy barátnői pusziból nem lessz a barátnőd bisex, és az nem megcsalás.Szerintem túlreagáltad a dolgot. Ilyen alapon szájon puszilhatod az egyik haverodat.
2011. júl. 30. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Lehet valaki konzervatív, és ez zavarhatja, de a dühöngés vagy a féltékenység tiszta felesleges.

Ha neked nem tetszik, mondd meg neki, de négyszemközt! Nem biszex a barátnőd, és nem is akar megcsalni.

2011. júl. 30. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat :D
2011. júl. 30. 22:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!