Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan vagyok dühös nem?!

Figyelt kérdés
Az a szitu hogy a pasimnak a volt b.nője rávan szállva a pasimra.. vagyis ma is például odahívta magához suliba és mondott neki vmit.. elis mondta a pasim hogy mit.. de nem ez a lényeg hanem a buszmegállóba odament megint hozzá.. és volt ilyen szives táskája amire rá volt írva hogy i love you a pasim meg felolvasta,mondta neki a csaj hogy majd mondani akar neki valamit.. kérdezte a pasim hogy mit a csaj meg mondta hogy rólam.. a pasim meg kérdezte hogy és még kiről a csaj meg mondta hogy majd elmondja.. oké eltelt kb 1 óra amikor a pasim odament a csajhoz a csaj mondot neki valamit és az egyik kezével megfogta a hátát.. nagyon ideges lettem és megkérdezte a pasim hogy mi a baj én meg mondtam neki hogy semmi. utána elmondtam neki és azt mondta hogy csak haverja meg mit csináljon vele ha odamegy.. utánna megfogta a kezem nagyon szorosan meg ilyenek.. tegnap például ránéztem a volt pasimra és a pasim egyből megsértődött.. meghogy azt mondta hogy én még mindig szerelmes vagyok belé..én meg mondtam neki hogy dehogy vagyok.. na de ha akkor ő megsértődik ennyiért akkor én mért ne sértődhetnék meg ezért ami a mai nap történt.. :S
2010. szept. 23. 18:33
 1/5 A kérdező kommentje:

meg a pasim mondja hogy milyen féltékeny vagyok.. ő beszél?! sokkal jobban féltékeny mint én.. :S

még csak 3 hónapja járunk.. vele feküdtem le először. Nagyon szeretem és nem akarom elveszíteni.. :S

2010. szept. 23. 18:34
 2/5 Kamuuu ***** válasza:
Pfff xDDD ezek a megsértődött azon hogy ránézek meg annyira idegesít hogy beszél vele kész :D csak beszéljétek meg hogy ne zavarjon nincs semmi meg ilyesmi vagy nem tudom :D:D de nem értem miért nem lehet ezen változtatni még jó hogy nem vagyok féltékeny xD
2010. szept. 23. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
a pasid? :) nőjetek fel vazze!
2010. szept. 23. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Kamuuu ***** válasza:
Hát elveszíteni nem kell csak beszélgessetek mond el neki hogy ez bánt téged és hátha megérti
2010. szept. 23. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%
hát sz*pd le és akkor lenyugszik
2010. szept. 23. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!