Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg nem érdemelt meg, nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg nem érdemelt meg, nem becsült meg?

Figyelt kérdés

Minden tőlem telhetőt megtettem, hogy szép legyen a kapcsolatunk. Tényleg mindent, de ezt nem szeretném részletezni. Ő nem lett szerelmes belém, és szakított velem. Többen mondták, hogy meg sem érdemelt engem, de én magamat hibáztatom, hogy elszúrtam valamit :S

Azok után hogy nagyon sok lány becsapta őt, jól járt volna velem, mert én tisztelem a szerelmet, soha nem lennék hűtlen.

Ráadásul nem is ez volt az indoka, hogy nem szeret, hanem hogy éretlen vagyok hozzá képest, és nem akar nevelni senkit se. 2 év van köztünk, én 20 vagyok, ő 22.


2011. júl. 27. 15:33
 1/6 anonim ***** válasza:

Meddig voltatok egyutt? Nezd, ha nem alakult ki nala vonzalom, miert hibaztatod? Egyszeruen nem illetetek ossze, nem egymasnak vagytok rendelve.


Lehet, hogy tenyleg eretlen vagy, vagyis inkabb naivnak tunsz. A kor sokszor nem szamit, sokszor egy 16 eves erettebb egy 26 evesnel. A szemelyisegen mulik ez.


Ez sajnos nem ugy mukodik, hogy jol jart volna veled, mert egyszeruen o nem tudja a not latni benned. Ha sokaig altatott, megertelek, de ha elore tisztazta, hogy nem szerelmes beled es probalt beled szeretni, de nem ment, akkor ertheto, hogy ennek a kapcsolatnak nem volt jovoje es mindketten jobban jartatok, hogy nem huztatok tovabb egymas idejet. Majd talalsz olyat, aki neked valo. O nem volt az, mert nem volt kolcsonos a vonzodas.

2011. júl. 27. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ez nem így működik, hogy jól járt volna. Nem akart jól járni, kb. ennyi.

Neki is van szabad akarata, neked is, és ha ez nem egyezik, nem vagytok egymásnak teremtve.


Mellesleg szeretet = elfogadás, nem pedig "nevelés".

2011. júl. 27. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Tudod ez ugy van, hogy a Te "mindent megtettel" masnak lehet hogy nem eleg. Szerintem O az eretlen, mert csak sima, olcso kifogasa volt, hogy vege legyen a kapcsolatnak. Csak arrebb akart allni, valtozatot akart. Ne torodj vele, majd talalsz mast, meltobbat Rad.
2011. júl. 27. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mivel minden embernek mások az igényei, nem feltétlenül érzett mindent úgy mint Te. Lehet, hogy Te úgy gondoltad, mindent megtettél a kapcsolatotokért, de egészen mást tartott Ő fontosnak. Ezért a számára fontos dolgok fölött tudtodon kívűl elsiklottál. Egy idő után, amikor már úgy érezte, nincs közös pont, ahol találkozhatnátok, és talán az érzései sem úgy alakultak, ahogy szerette volna, odébb állt. Hogy milyen indokkal, az most jelen esetben nem lényeges. No, de ez csak találgatás. Ahhoz, hogy a helyzet átláthatóbb legyen, a másik oldal véleményét sem ártana meghallgatni, mert minden éremnek két oldala van. Ezért nem írok se rossz, se jó véleményt róla.
2011. júl. 27. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Jól járt volna, ha hiteget és kihasznál, mégis jellemesebb volt ennél. Az, hogy nem vagy mindenki esete, senkinek sem bűne vagy szégyene.
2011. júl. 27. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
90%

Abban igaza van, hogy éretlen vagy, ha magadban keresed a hibát azért, mert nem lett beléd szerelmes. Ez elég gyakran előfordul.


Megtetszik egy nő egy pasinak, elhívja randizni, még mindig tetszik, vonzódik hozzá, ismerkednek, lefekszenek, aztán eltelik 2-3 hét (vagy ha gyorsabban megy elég pár alkalom is) és a pasi rájön hogy nem őt keresi, elmúlik az a bizonyos valami. A te pasid ráadásul még normális is volt, mert megmondta egyenesen hogy nem akarja folytatni. Nos az, hogy éretlenül viselkedsz-e, azt nem tudhatjuk. Lehet hogy ebben nincs igaza, és csak kifogást keresett.


Sajnos ezt a történetet bebuktad, mert te beleszerettél. Igen, ez is előfordul, mindenkivel. ilyenen is át kell esni.


Az meg elég szánalmas hozzáállás, amit az ismerőseid mondanak, hogy nem is érdemelt meg téged. Mégis miért? Olyan gonosz rossz börtöntöltelék? nem hiszem. Azért mert valaki önmagában jó, jelen esetben te, nem biztos hogy férfi szemmel vonzó is annak az adott férfinek. A két tulajdonságnak nincs köze egymáshoz. Ahogy az előző írta

hiába tettél meg mindent, ha ő nem erre vágyott. ezt nem tudhatjuk. Egyébként jegyezd meg, sosem szabad nagyobb áldozatot hozni egy férfiért, mint amit ő is meghoz érted.


32/N

2011. júl. 27. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!