Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem becsült meg szerinte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem becsült meg szerintetek?

Figyelt kérdés
együtt voltam vkivel aki 20 évvel idősebb volt mint én, és én jobban is néztem ki de nem becsült meg, nem szeretett ezért szakítottam mert minden fontosabb volt számára mint én. pedig mindent megkapott tőlem szexben is meg minden téren. miért lehetett ez? 21L
2011. máj. 5. 18:10
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez kevés információ ahhoz, hogy véleményt lehessen mondani. Azért a 20 év nem kevés!
2011. máj. 5. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
csak azért mert általában ilyen korkülönbséggel a férfi eléggé körbeugrálja a lányt.
2011. máj. 5. 18:17
 3/7 anonim válasza:
51%

:D


Azt te csak szeretnéd hinni.


Majd jön neki valaki más.

2011. máj. 5. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
utolsó nem igazán értem...
2011. máj. 5. 18:34
 5/7 anonim ***** válasza:

Mi az, hogy körbeugrálja a lányt? Ha ez így is lenne, akkor gondolom is, hogy miért...


Hogy miért volt veled ilyen? Mert ő már igencsak benne van a korban, és egy ilyen fiatal lány nem tudja neki megadni azt, amire ő igazán vágyna..komolyabban.


Te csak egy izgalmas fiatal lány voltál az életében.


És 20 évesen már ideje rájönni, hogy egy férfit sem lehet megfogni szexszel.

2011. máj. 5. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
miért mire vágyna komolyabban?
2011. máj. 5. 19:46
 7/7 anonim ***** válasza:

Már maga a kérdés is naívságot sugall..hát még az, hogy nem is tudod értelmezni, amit írnak. Ezt a pasi könnyen ki tudta használni, elhitette veled, hogy "igen, te vagy az a nő, aki kell neki". Sokat kell még tapasztalnod ilyen téren.

És, hogy mi kell neki komolyabban? Most szeritned egy 40 éves férfinek egy 20 éves, alig élt fiatal nő kell? Nem hinném. Ő már megélt egysmást az életben, amit még te csak most fogsz tapasztalni. KOmolytalan vagy hozzá képest, ezt ő jól ki is használta...hiszen látod, még most sem érted, hogy mi ez az egész 20 évesen.

2011. máj. 5. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!