Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék? (info lent)

Figyelt kérdés

Van egy lány akit szinte születésem óta ismerek, amikor kicsik voltunk egy óvodába jártunk, aztán egy általánosba is. Most, hogy középsulisok lettünk egyre kevesebbet találkozunk. Most jön a lényeg, mindíg nagyon tetszett nekem, próbáltam is kimutatni, de hát amikor még fiatal voltam nem igazán tudtam, hogy is kéne. Nem tudom, hogy mit tegyek, hogy hívjam el valahová vagy mit csináljak? Előre is köszi.


16/F


2011. júl. 27. 10:23
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát ha a barátjának tart akkor esélytelen a dolog.
2011. júl. 27. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A találkozó megoldása nem nehéz:) Mivel a középsuli miatt a közös programok ellaposodtak, ezt be lehet pótolni a nyár alkalmával.Hívd el strandra (már ha az idő engedi), biciklizni, piknikezni, vagy simán moziba, közben pedig beszélgessetek sokat! Adj neki jeleket,amivel tudatod, h tetszik neked. Itt-ott spontán érintsd meg,keresd a szemkontaktust, bókolj neki (A bókolással vigyázni kell,mert ha túl sok a bók,akkor a lány nyomulásnak is veheti!) Hajrá! :)
2011. júl. 27. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!