Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, nektek melyik "hódítás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek melyik "hódítási taktika" jön be: Lassan óvatosan, vagy inkább rohanjon le, vagy ha van valami a kettő közt?

Figyelt kérdés
Azt is szeretném kérni, hogy fiúk irjanak le olyan taktikákat, ami a tapasztalataik szerint bejön! :)
2011. júl. 26. 17:17
 1/10 anonim ***** válasza:
lassan, óvatosan! aki lerohan, az nálam el van ásva...
2011. júl. 26. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:

Támadd meg, ajánlom hogy előtte szólj a Belügyminiszternek aki szól valamelyik elit egységnek hogy segítsenek, de ha nem válik be ez akkor szerezz valahol egy Vasvillát, esetleg ásót, csákányt, azzal rohand le.


Remélem segítettem!

2011. júl. 26. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Arany középút szerintem a célra vezető. Nem szabad ajtóstól rontani a házba, de ne is játszd az beszari anyámasszony katonáját.
2011. júl. 26. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Én azt szeretem ha szépen finoman közelít. Először csak barátkozik, nem is sejtem, hogy több is lesz a dologból, aztán meg rájövök, hogy velem olyan más. És figyelgetjük egymást, meg forr köztünk a levegő...


Ha lerohannak, azzal csak elijeszt. Akkor esélye nincs nálam.

2011. júl. 26. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
17:24 Egyetértek. Velem is ugyan ez van. Az a legjobb része, amikor az apró jeleket figyeljük egymáson, és még senki nem tud semmit, csak találgatunk. Nagyon izgalmas tud lenni. Ezt élvezem a legjobban. Magyarul lassan. Viszont jeleket küldj felé néha-néha. A másik amit utálok, ha mindig ott lihegnek a sarkamban. Bennem is megvan a vadászösztön. 15/L
2011. júl. 26. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Amikor lerohanással próbálkoztam, az nem jött be nekik. Sajnos beszélgetni is kell velük, kávézni meg ilyesmi, pedig mint tudjuk, az egyenes út a legrövidebb.
2011. júl. 26. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Lassan óvatosan rohanjon le...


Ez az ami biztosan nyerő!

2011. júl. 26. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Noémi bébi válasza:

Legyél vele óvatos és gyengéd:)

Ha lerohanod valószínűleg ellenszenvet váltasz ki belőle...

Van olyan lány aki viszont sajátmaga szeret kezdeményezni. :)

2011. júl. 26. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 napietus ***** válasza:
egyik se. legyen közvetlen, laza és barátságos, aztán vagy alakul, vagy nem. a nyomulást utálom, taszít és émelygek tőle. minden fajtájától.
2011. júl. 27. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
"Lassú víz partot mos."
2011. júl. 27. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!