Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Nem akarok ismét...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Nem akarok ismét csalódni.

Figyelt kérdés
az egyik boltban van egy biztonsági őr mindig néz, ma meg köszönt is. mit tegyek hogy a tudtára adjam hogy nekem is tetszik? mosolyogni nem akarok mert szerintem hülyének nézne nem? valami ötlet? köszi előre is!
2011. júl. 26. 11:02
 1/8 anonim ***** válasza:
Csak lazán menj oda hozzá ismerkedni... Csak kezdj el vele beszéllgetni, mint egy normális emberrel... Aztán kérdezd meg nincs e kedve találkozni veled, amikor éppen nincs rajta egyenruha... Indíts el vele egy jó beszéllgetést, onnantól megy már a dolog. :)
2011. júl. 26. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 josek ***** válasza:
köszönj mosojogj rá,, csak óvatosan mert ö ugye dolgozik, és neki nem szabadna flörtölgetni, de lépj felé, minden képpen
2011. júl. 26. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
nem igazán szeretek kezdeményezni..
2011. júl. 26. 11:08
 4/8 anonim ***** válasza:
csórj el valamit a boltból, úgy hogy ő lássa, ő behív a biztonsági szobába és kezdődhet a móka :D
2011. júl. 26. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
nagyon vicces!!!!
2011. júl. 26. 11:31
 6/8 anonim ***** válasza:
Elvileg, ha jobban korulnézel valahova pl egyenruha ki lesz írva a neve. Erdeklodj utana: "ismered az XY biztonsagiort, aki a QW oltban dolgozik" majd ha ugy gondolod, normalis, akk hivasd meg magad vacsira :D
2011. júl. 26. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Szerintem kezdeményezzen vele beszélgetést..Elsőnek mondhatsz valami olyat neki..hogy valakire úgy hasonlít(nem kell igazat mondani, úgyse ismer..de azért hihető dolgokat mesélyneki) És utána jót elbeszélgettetek..Akkor kérdezd meg hogy nins-e kedve máskor..egy teázóba vagy kávézóba beszélgetni egy jót..utána meg minden megy magától:) remélem tudtam segíteni:D
2011. júl. 27. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszönöm
2011. júl. 28. 12:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!