Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elmondjam neki, vagy ne? Ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondjam neki, vagy ne? Ha igen hogyan?

Figyelt kérdés
Volt egy light-osabb buli egy pár hete, és beszélgettem egy nagyon aranyos lánnyal. Egy évvel fiatalabb mint én, és rengeteg közös témánk volt. Le is ültünk megnézni egy filmet a géphez, és ő elég féltűnően engem nézett. (Vagy a mögöttem lévő tv-t) de a tv kicsit odébb van, és szerintem engem nézett. Szemüveges vagyok, és egyszer csak a film közben megjegyezte tök összefüggéstelenül, hogy "szeretem a szemüveges pasikat". A film érdekelte amit néztünk, mert szerintem megmondta volna hogyha nem érdekli. Este amikor aludni mentünk, felfújhatós ágyakon aludtunk. Ő lefoglalt egy kétszemélyest, és miközben rám nézett, kijelentette, hogy ő ott alszik. Én megkérdeztem hogy aludhatok-e vele, és gondolkozás nélkül mondta hogy "persze". Amikor lefeküdtünk aludni, egymással szemben feküdtünk, de nagyon közel. Mindkettőnk mögött elfért volna még 1-1 ember, de köztünk max egy macska.... Csak néztünk egymás szemébe nagyon sokáig, amikor is egyik haverom beugrott közénk és rám kiabált, hogy miért nem válaszolok, engem szólongat. Kicsit elpirultam, mert úgy elmerültem a lány szemeiben, hogy nem is hallottam. Később kiderült, hogy a lány sem hallotta. Utána dumálgattunk még egy kicsit a többiekkel, majd megint csak egymást bámultuk. Néha rám mosolygott, én pedig vissza rá. Már kényelmetlen volt nekem úgy feküdni, és ezt így meg is mondtam neki. ő nevetett, és mondta, hogy már neki is. Mindketten elfordultunk. Ő elaludt, én meg visszafordultam, és át akartam ölelni, de nem mertem. Reggel amikor felkeltünk ugyan ugy feküdtünk mint előző este elalvás előtt. Amint kinyitottam a szememet őt láttam. És megint csak bámultunk egymás szemébe. Utána felkeltünk, és átöltöztünk rendes ruhába (pizsiben aludtunk) ő próbált takaró alatt öltözni, de egy mozdulatánál pont beláttam, és húúúúú. nagyon szép teste van. ruhában is az, de nélküle.... én voltam a házigazda, és amikor a többiek hazamentek felajánlottam hogy maradjon még, reggelizzünk együtt. És maradt. Megkajáltunk, beszélgettünk kicsit, majd kikísértem a buszhoz. Három puszival köszöntünk el, és kicsit elpirult. Megbeszéltük, hogy majd még talizunk. most nemrég dumáltam vele, pár nap múlva megyek hozzájuk. Szerintetek? Annyira félek. most találkozok vele majd másodjára, és mi van akkor ha elmondom, de csak félreértés az egész? Mi van akkor ha csak én láttam így a dolgokat, mert konkrétan nem mondta ki hogy tetszek neki. olyan volt mintha utalgatna rá. de ha mégsem? és mi lesz akkor hogyha elmondom, és megutál? :S ti mit tennétek a helyemben?
2011. júl. 25. 23:18
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
hát persze. már senki sem tudja, hogy ilyenkor mit tanácsoljon. Így mér nem ugyan az a helyzet. Soha életemben nem tetszett még nekem lány. nem tudom mihez kezdjek =S
2011. júl. 25. 23:34
 12/20 anonim ***** válasza:
Hát bizony, így picit komplikáltabb a helyzet. Nem éltem át ilyen helyzetet, így nem tudhatom mi a helyes megoldás. Helyedben talán még találkoznék vele néhányszor és abból majd úgy is kiderül, hogy akar-e valamit.
2011. júl. 25. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
De várj... Akkor mi ez a mondat? "szeretem a szemüveges pasikat" ő azt hiszi, hogy fiú vagy??? vagy én már ezt nem értem...
2011. júl. 26. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Ezért mondtam, hogy tök összefüggéstelenül mondta. Sehol se volt egy szemüveges pasi sem, csak én, de én meg lány vagyok. És nem hiszi azt, hogy fiú vagyok. Lehetetlen lenne engem fiúnak nézni. Elég lányos vagyok. Ő "csak úgy megjegyezte."
2011. júl. 26. 23:18
 15/20 anonim ***** válasza:
hát mondjuk mondhattad volna hamarabb is h lány vagy :D
2011. júl. 28. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
ajjjjjjj! Végig olvastam tök jó kedvem lett minden álom kapcsoalt kialakulóban empátia 100% on , komikat is elkezdem olvasni kibontakozódik h mit is írjak neked erre meg kideül hogy leszbi vagy.ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ elrontottad a varazst pedig egesz jó volt... 1hónap múlva ird le megint legyszi addigra elfelejtem de el ne mond h csaj vagy. basszus pedignapom fény pontja lett volna..
2011. júl. 28. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
azért nem mondtam rögtön az elején, hogy lány vagyok, mert kíváncsi voltam rá hogy fiúkent milyenek lennének az esélyeim. Nagyon régóta ezt kívánom, bárcsak fiúnak születtem volna. És nem azért mert lezbi vagyok. Ő az első aki megtetszett nekem, eddig meg sem fordult a fejemben, hogy az lennék. És nem is vagyok, mert igazából a fiúkat szeretem, de az a lány.....
2011. júl. 29. 00:13
 18/20 anonim ***** válasza:
Legyél vele együtt sokat, csináljatok mindenfélét kettesben. Ha lenne esélyed, az időközben kiderül. De, ha, amint mondod, nem vagy leszbi, lehet, hogy nem ártana végig gondolnod, hogy akkor mit is akarsz.
2011. júl. 29. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 vivii_cicc ***** válasza:
100%
Amit leírtál abból az jön le,hogy te is tetszel neki..de lehet,hogy csak azért csinálta ő is azt,amit te mert jó szórakozás volt vagy nem tudom..Szerintem mondd el neki és ha nem úgy reagál ahogy kéne akkor kezdj el röhögni,hogy csak vicceltem,de hülye vagy,hogy elhitted:DDD am onnan jutott ez az eszembe hogy elgondolkodtam azon amit csináltunk ,mert olyan filmbe illő volt mintha bejönnénk egymásnak..ajj a végét nem tudom megfogalmazni bocsi..oda egy jó szöveget kéne kitalálni:))
2011. júl. 29. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
ennyi jel után már képtelenség hogy csak bemesélnéd magadnak. szerintem jól fog sikerülni a találka. sok sikert nektek
2011. júl. 29. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!