Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 3 hónapja járok egy lányal és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3 hónapja járok egy lányal és olyan mintha én mennék utánna ő meg le se szarna! Mit tegyek hogy kicsit kimutassa felém az érzéseit?

Figyelt kérdés
Ha kettesben vagyunk akkor mindig próbálok neki(rajta) olyan dolgokat csinálni amiket élvez, de ő csókon kívül még nagyon hozzám se ért! Nagyon ritkán mondja hogy szeret, az elején még oda se jött az utcán hogy megfogja a kezem! Sokat van távol most így nyáron mert jönnek hozzájuk a rokonok vagy ők mennek és ritkán találkozunk! Mindig mondja hogy hiányzok de ha hazaér első a barátnők aztán talán én jövök! Pl itt volt az unokatestvére(akit nem nagyon ismerek) és az egyik barátunknak rendeztek szülinapi bulit engem nem hívtak meg, de amúgy sem mentem volna mert nem vagyunk túl jóba! A lánynak eszébe sem jutottam az egész bulin de az unokatesója kinézte a számom és felhívott hogy mennyek át! Próbált csábítgatni hogy hiányol a barátnőm de én tudom hogy eszébe sem jutottam! Alapból ha beszélgetek vele nagyon rendes, okos, szép lány! Számomra ő az igazi de nem fejezi ki a szeretetét! Már a szakításon is gondolkoztam, de a bártnője mindig mondja hogy nagyon szeret engem a lány csak nem mutatja! Mit tehetnék hogy egy kicsit jobban ki mutassa az érzelmeit?
2011. júl. 25. 22:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Tedd féltékennyé, beszélgess más lányokkal.

Egyből ki fogja mutatni ne aggódj:D

21f

2011. júl. 25. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
öregem...egyszerű, papucs vagy, csak tart téged arra, hogy legyél, szakíts vele, aztán a reakcióbol meg tudod ítélni, hogy érdemel-e még1 esélyt vagy sem
2011. júl. 25. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
ja és hozzá tenném, hogy nem a barátnőjének kell arról biztosítnija, hogy a csajod mit érez irántad
2011. júl. 25. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Erősen öleld magadhoz néha és gyakrabban csókold meg, ha nem jön be akkor te is legyél ilyen tuti rákérdez majd hogy "miért nem szeretsz" !!!
2011. júl. 25. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

A féltékenység nem megoldás nem féltékeny típus! Akár csókolózhatnák is mással nem érdekelné csak tudjam jól megmagyarázni!

A másik nem szakítok vele azzal a céllal hogy újra összejöjjek, mert 8 hónapig küzdöttem érte azt mondta hogy neki az utolsó évben már nem lesz barátja hát lett, és ha szakítok akkor véglegesen ilyen nem játszok! a Barátnőjével nagyon jóba vagyok mert sok olyan dolog van bennünk amiben a családunk hasonlít és egymásnak megosztjuk a problémánkat , mert szerinte csak én értem meg őt!

2011. júl. 25. 23:03
 6/13 A kérdező kommentje:
Igen csak én nem tudok ilyen lenni mert nagyon imádom és kifejezem, nem tudom magam visszafogni! Meg az is sűrű dolog hogy smárolás közben elkezd röhögni mert ara figyel hogy a barátaink mit beszélnek!
2011. júl. 25. 23:05
 7/13 anonim ***** válasza:
gondolom ilyen típus, 3 hónap után még nem mindenkinek megy ez. például nekem még fél év után is nehézkes, de már azért jobban haladok mint eleinte. egyszerűen ha hiányzik a barátom nem tudom azt írni vagy mondani neki hogy "hiányzol", de én sem tudom hogy miért van ez. mindenesetre a leírásodból nekem az jött le hogy a csaj olyasmi lehet mint én, több idő kell neki, semmi más.
2011. júl. 26. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
Hm. Tényleg fel kéne mérni a reakcióját, hogy hogyan reagálna, ha szakítanál vele. Meg amit a barátnője mond, tényleg nem lehet biztosíték. A tedd féltékennyé játék kicsit gyerekes szerintem.. Beszéld meg vele. Ha a pasim elkezdene röhögni smárolás közbe, mert a haverjai pirítottak egy poént, szerintem ott helybe bebasznék. Ne gyere elő a "beszélnünk kell" szöveggel, mert az tényleg kicsit ijesztő. :D Kérdezd meg tőle, hogy mit gondol stb. Amik érdekelnek. Hajrá. :)
2011. júl. 26. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Szard le, legyél kicsit elérhetetlen! Ha keres akkor biztos szeret. Ismerkedj más lányokkal, de nem megcsalnod kell őt! Kicsit adj neki most teret. Ha így se változik semmit akkor szakíts! Tudom, nehéz de ilyenkor ez a legjobb megoldás :)
2011. júl. 26. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Nem az, hanem őőő mondja hogy hiányzok neki csak mikor ott a lehetőség hogy találkozzunk akkor nem én vagyok az első! Én viszont egy kicsit féltékeny típus vagyok! Ha jönnek más srácok is és ott vagyok nem mernek csinálni semmit mert tudják hogy agyon verem őket! Ha én nem vagyok ott akkor tudom hogy nyomulnak de a lány csak játéknak veszi fel és tudom hogy rájuk se bagózik, de a fiúk azt hiszik hogy ezt őőő is élvezi! Mert ő nagyon tartja magát hogy másik sráccal nem csinál semmit olyan dolgot de mivel a fiúk erőltetik előbb utóbb belekerül!
2011. júl. 26. 10:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!