Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Hogy vegyem rá,...

Mit tegyek? Hogy vegyem rá, hogy kimutassa az érzéseit?

Figyelt kérdés

Nem érzem, hogy fontos lennék! 1 éve vagyunk együtt a párommal jól megvagyunk, apró dolgokat leszámítva! Szerinte én tulságosan sokat agyalok (ami így is van) ha valami nem tetszik valamivel nem értek eggyet, egyből megmondom neki, megszeretném vele beszélni! Csakhogy vele nem lehet, ha már érzi hogy veszekedés lesz lezárja a beszélgetést és inkább képes órákig békén hagyni sőt volt hogy napokig is, hogy nyugodjak le(persze ettől én csak jobban hergelem magam)! Mert szerinte azzal minden megvan oldva, egyszerűen képtelenség vele veszekedni, sőt néha beszélgetni is én beszélek beszélek ő pedig 1-2szóval válaszol! Az elején még nem zavart, mostanra rendkívül idegesít! Mostanába azt is érzem hogy elhanyagol, hogy már nem vagyok neki olyan fontos mint rég! Nem is mondja hogy hiányzok neki, csak ha rákérdezek! Ezt szóvá is tettem neki azt mondja benne nem változott semmi, ugyan ugy imád! És hogy ne kérdezzek rá mondja magától! Azt érzem hogy nekem fontosabb ő, mint én neki! ÉS ez nagyon zavar! Azt mondja ne adjak ki mindent magamból, bízzam rá hogy ő kimondja az érzéseit, jönnek azok meguktól idővel! De már 1éve vagyunk együtt! Nem csoda, hogy többet várnék tőle! Nem tudom mit tehetnék, de azt érzem hogy egyre boldogtalanabb vagyok! Meg ne adjam ki magam? Nem 1 hete vagyunk együtt! Már nem akarok foglalkozni olyan kis apróságokkal mint amikkel a kapcsolat elején kell foglalkozni! Mit tegyek?

Egyébként tudom hogy imád, csak néha elbizonytalanodok és akkor azt várnám tőle, hogy biztosítson a szeretetéről, de erre hiába várok!


2011. máj. 18. 00:04
 1/7 anonim ***** válasza:
47%

Tapadós hisztérika effektus. Sajnálom szegény párodat.

Nekem is volt egyszer egy hozzád hasonló pasim. kb 3 hónapig tűrtem a nyavajgását, aztán kivágtam mint macskát... Mi is kb 1 éve voltunk együtt. Szerintem vegyél vissza.

2011. máj. 18. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ráragadt az ujjad a felkiáltójelre? A barátoddal is így, ilyen pattogós hangnemben beszélsz, mert akkor ne csodálkozz, ha inkább rádhagyja és kikerüli a beszélgetést.
2011. máj. 18. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ne viccelejetek már! Azt ne mondjátok, hogy nektek nem esik jól ha a párotok kimutatja a szeretetét. Ez teljesen normális igénye egy embernek. Ha viszont ő ilyen tipus (mert vannak ilyenek) akkor ne legyél vele ilyen erőszakos mert tényleg el fogod veszteni. Inkább örülj az apró megnyilvánulásainak... ha látja rajtad, hogy örömet okoz neked minden apró kedveskedése akkor jobban meg fog nyílni, hogy kimutassa jobban. Hidd el... de ha folyamatosan szekálod emiatt akkor ne csodálkozz, hogy bezárkózik. Úgy érzi bármit tesz nem elég jó neked (és ez nem vicc). 24L
2011. máj. 18. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 napietus ***** válasza:
első kettővel egyetértek. ha vele is ilyen a stílusod, örülj, hogy megtűr.
2011. máj. 18. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 napietus ***** válasza:
ja, és van aki nem érzelmes típus. én is ilyen vagyok. a férjem elfogad így, előtte többen hisztériáztak, ahogy Te a pasiddal. na, nekik volt lapát, nagyon rövid úton...
2011. máj. 18. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem így beszélek vele! Normális stílusba próbálom elmondani neki a proglémáimat! Csak nagyon friss az élmény és most így jöbb ki belőlem a felgyülemlett minden, elnézést a stílus miatt! De kicsit meg is könnyebbültem! Tudom hogy ilyen típus, aki nem mutatja ki az érzéseit! De nem tudom miért mostanába a szokásosnál is jobban vágynék rá, hogy szeressen és éreztesse velem és nagyon fáj, hogy ezt nem kapom meg! Magányosnak érzem magam és tehetetlennek!
2011. máj. 18. 01:04
 7/7 anonim ***** válasza:

Sajnos nem tudok segíteni, tanácsot adni, mert én is hasonló cipőben járok... El kell fogadni, hogy vannak ilyen férfiak, akik nem mondják, és kész! Mindenesetre tudom, hogy szar érzés, hogy úgy érzem, nem törődik velem, azzal, hogy mit szeretnék, mert úgyis ott vagyok neki és nem hagyom ott. Nekem sem mondja soha a férjem magától, hogy szeret, csak kérdésre, pedig tudja, hogy mennyire szeretném, ha ő mondaná és jobban éreztetné is... :(

Szóval: vagyunk még néhányan hasonló cipőben, mint te. A tanácsom: vagy megszoksz vagy megszöksz, változtatni sajnos ezen nem lehet.

2011. máj. 18. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!