Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek hogy kimutassa az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek hogy kimutassa az érzéseit?

Figyelt kérdés
Lssan egy éve vagyok együtt a barátommal, és a kapcsolatunk első fél éve, nagyon jó volt. Szenvedélyes, tüzes, mondtuk egymásnak a szebbnél szebb szavakat,mindig mondta h hiányzom, és h szeretlek, napi 30 sms-t írt, és alig birta ki nélkülem. Mostmár (2 szakitás volt közben) nem sokszor mondja, nem ir, nem nagyon keres mikor dolgozik. Látom, és tudom h szeret, és nemtudom hogy csiholjam vissza a tüzet a kapcsolatunkba. Mikor kérdezem, mért nem bókolsz? mért nem mondod gyakrabban h szeretsz? Az a válasza, h ő ilyen! azzal mutatja ki h velem van. :S Eddig pedig nem ilyen volt. Hiányzik h rendszeresen odaáig vagyunk egymásért, mert én még ugyanezt érzem. Mi lehet baj? HOGY HOZZAM ELŐ A SZAVAKAT? HOGY TUDOM ÚJRA VARÁZSLATOSSÁ TENNI A KAPCSOLATUNKAT?
2010. febr. 26. 09:32
 1/2 anonim ***** válasza:
Talán próbáld meg,hogy nem vagytok mindig együtt, és hagyd,hogy hiányozzál neki!
2010. febr. 26. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Velem is kb ugyan ez a helyzet, csak én srác vagyok, szerintem csak egy kis romantika kell, az megoldja az ilyen dolgokat, egy különlegesebb nap, amire készülsz, mondjuk főzöl neki valami finomat, és eltöltötök egy éjszakát gyertyafényes vacsi,és halk zene mellett, vagy ilyesmi, és viselkedj úgy, mintha újra fel akarnád csípni, ez meghatja, és újra előjönnek az érzelmei... :)
2010. febr. 26. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!