Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm teljesen kisajátítj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm teljesen kisajátítja az életem, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Állandóan a nap minden percében velem szeretne lenni, ha nem vagyunk együtt állandóan felhív, ha nem írok neki 10 percenként facebookon már azt hangoztatja, hogy nem törődöm vele.

Már mondtam neki, hogyha így megy tovább, akkor kereshet másik pasit aki törődik vele, mert én állítólag nem. Kértem hogy értse meg, hogy nem csak vele foglalkozom a nap 24 órájában, de erre csak azt mondja, hogy miért neki kell mindenkit megérteni.


2011. júl. 24. 14:40
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy olyan baja van, amit te nem gyógyíthatsz meg, csak egy szakember.
2011. júl. 24. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:

Nem vagyok pszichológus, de most csináltam pszichológia szigorlatot. Amennyiben komolyak a tünetek, akár borderline személyiségzavara is lehet a párodnak.


Tünetek:Jellemzőek a váratlan dühkitörések, a szeszélyes, hirtelen hangulat-ingadozások, a fekete-fehér látásmód. Az érzelmi hullámzás miatt a magatartás gyakran kiszámíthatatlan, esetenként extremitásokba hajló. Az impulzivitás önsértő magatartásformák előfordulásában is megnyilvánulhat. Az önkép instabilitása érzelmi kiegyensúlyozatlanságot eredményez: a belső célok, tervek hiányában a következetes életvitel ellehetetlenedik.

2011. aug. 1. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 A kérdező kommentje:

Az utolsónak:


Utánanéztem ennek a borderline betegségnek és 100%-ban jellemzi a barátnőm viselkedését. Sajnos ez úgy néz ki gyógyíthatatlan elmebetegség.

2011. aug. 1. 23:22
 34/34 anonim ***** válasza:
Kezelni lehet, de nem a szerelem erejével. Az nem fog csodát tenni.
2011. aug. 1. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!