Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm teljesen kisajátítj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm teljesen kisajátítja az életem, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Állandóan a nap minden percében velem szeretne lenni, ha nem vagyunk együtt állandóan felhív, ha nem írok neki 10 percenként facebookon már azt hangoztatja, hogy nem törődöm vele.

Már mondtam neki, hogyha így megy tovább, akkor kereshet másik pasit aki törődik vele, mert én állítólag nem. Kértem hogy értse meg, hogy nem csak vele foglalkozom a nap 24 órájában, de erre csak azt mondja, hogy miért neki kell mindenkit megérteni.


2011. júl. 24. 14:40
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:

De ha a kompromisszum nem sikerül, akkor mindig csináld azt ami neked jó. Tudom, ő akkor meg fog őrülni, szenvedni fog stb...(ha nem változik) De akkor nem kettő megy tönkre csak egy. Bár te szereted, így magad is bántod (ez nem túl jó). Ezért szar az ilyesmi. Előbb utóbb teljesen tönkre fogtok menni....Hiszen lehetnétek boldogok, ha ő normális lenne. És ez most nem egózás akart lenni.

Szerintem neki te vagy az egyetlen, nem??? Tényleg próbáljon meg szerezni magának barátokat, jöjjön veled, barátkozzon, vagy engedjen el téged.

2011. júl. 24. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:

Egyébként mesélhetnél kicsit a kapcsolatotokról...

Milyen? Mit érzel a nő íránt???

Hogy szoktak telleni a napjaitok?? Mit csináltok? Ő szerinted mit gondol rólad? azt kapod, amit elvársz, amit megérdemlnél? Szerinted ő szeret téged? Ő azt kapja, amit megérdemlne? Szokott érzelmileg zsarolni?? Hogy? Amíg te elmész, neki otthon kellene ülni??? Ha pedig jön veled a barátjaiddal, akkor ott ül csöndben? zárkózott??

2011. júl. 24. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 A kérdező kommentje:

Nem nagyon van oda a barátaimért sajnos.

Mondam neki, hogy pl hogy lemegyünk a Balatonra hétvégén, ismerősökkel együt de semmi ilyen programban nem akar részt venni, inkább kettesben lenne.

Minden nap találkozunk, de még nem költöztünk össze, szexuális életünkel sincs probléma, el szoktam vele járni ide oda nem mondhatnám azt se, hogy unatkozik velem, mert jól érzi magát velem, nevetünk sokat és csókolódzunk és szeretgetjük egymást.

De amint máshova megyek már látom rajta, hogy ideges és feszült, bevágja a durcás üzemmódot. És utánna jönnek az olyan dolgai, hogy hívjam fel (amint megérkeztem mondjuk haza, munkahelyre), ha nem hívom ő hív, üljek a chat előtt de sehova el ne mozzduljak, ha kimegyek a konyhába enni már azt hiszi más nőnek írogatok, de az is baja ha egy haverom jön át és nem tudok reagálni a telefon hívására.

Én már mondtam hogy én megértem mit szeretne, de fizikai képtelenség vele lenni annyira mint ő szeretné. Nem megyek ki wc-re mert azt hiszi, hogy direkt nem akarok vele foglalkozni

2011. júl. 24. 15:33
 14/34 A kérdező kommentje:

Milyen? Mit érzel a nő íránt???


Szeretem nem vagyok belé szerelmes 100%-ig de ő belém szerintem igen


Hogy szoktak telleni a napjaitok?? Mit csináltok?


Nem lakunk együtt. Ő a szüleivel él én meg saját lakásban. Nap mint nap találkozunk, elvittem már sok helyre, étterem, strand, sétáltunk már a tóparton is, szexuális életünk is van (kielégítően neki is nekem is)


Ő szerinted mit gondol rólad? azt kapod, amit elvársz, amit megérdemlnél?


Sajnos nem mindig, de én úgy érzem türelmesebb vagyok vele mint ő velem.


Szerinted ő szeret téged? Ő azt kapja, amit megérdemlne?


Én úgy érzem mindent megteszek érte, és ezt már meg is kérdeztem tőle, hogy ha úgy érzi nem figyelnék rá, akkor mondja meg. Akkor azt mondta, hogy tudja hogy figyelek rá csak őbenne van a hiba. Mondtam neki nincs benne hiba. Azt is mondta hogy úgy érzi hogy én nála jobb nőt érdemelnék, de én mondtam neki már ezerszer, hogy nem akarok más nőt, mert szeretem. Önbizalom hiányos kicsit.


Szokott érzelmileg zsarolni?? Hogy? Amíg te elmész, neki otthon kellene ülni??? Ha pedig jön veled a barátjaiddal, akkor ott ül csöndben? zárkózott??


Pontosan ez a helyzet, már meg is mondta, hogy annyira irígyli, hogy énnekem rajta kívül is van életem, de nem akar ebbe bele kapcsolódni.

2011. júl. 24. 15:46
 15/34 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is benne van a hiba. Én csak azt nem értem, hogy ha tudja magáról, hogy hibás, miért olyan öznő, hogy ne változtat, ha meg nem tud, marad egyedül.

Mióta vagytok együtt?

Bocsi a sok kérdésért....

Most gondolt el, hogy eldobsz érte mindent, hogy boldog legyenek, mindig együtt kellene lennetek. Egy idő után lehet ráunsz, lehet szeretnél mást, akkor jön majd a hiszti, ső a végén lehet a nő un majd rád és megy el mással. Megéri eldobni mind ezt, csak mert benne egy csepp megértés sincs?

Te mit szeretnél vele?? Családot, gyerekeket? És ő tőled?

2011. júl. 24. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
44%
Hogy én miért nem birok ilyen nőkkel ősszefutni.
2011. júl. 24. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
100%
Nem azért ilyen mert NŐ, hanem mert hülye nő. Én soha nem telepedtem rá a páromra, soha nem vártam el tőle, hogy rajtam csüngjön a nap 24 órájában. Szánalmas ez a viselkedés. Ha épp nem voltunk együtt, én tökéletesen beértem egy esti telefonbeszélgetéssel. Mellesleg pont az ment volna az agyamra, ha naponta 10 percenként egymáson lógunk, jajj....
2011. júl. 24. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként ne haragudj, de te sem vagy teljesen korrekt, hogy úgy vagy benne a kapcsolatban, hogy nem 100%-osak az érzéseid. Mindenképp tisztázni kell, ki mit érez, mert ha ő szerelmes, te meg csak elvagy vele mint a befőtt, az nagyon tud fájni és nem lehet rá stabil jövőt építeni. Én ezért szakítottam most. Nem tudom, ti hány évesek vagytok, de huszonévesen ez már nem vicc.
2011. júl. 24. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 A kérdező kommentje:

A lány 19 éves én 25

Szerelmes vagyok belé, de nem érzem ezek miatt, hogy száz százalékosan, és kicsit azt is érzem ha én most szakítok vele lelkileg összetörik, és nekem is fájna a dolog.

Két hónapja vagyunk így együtt, de már az elejétől ilyen volt a kapcsolatunk.

2011. júl. 24. 16:13
 20/34 anonim ***** válasza:

A 2 hónap még nem sok szerencsére. De 2 év múlva már rohadt idegesítő lesz, ha nem változik. Szerintem dobd a lányt.

Valószínűleg, össze fog tőrni, de melletted még többet fog szenvedni. Ha öngiylkos alkat, pszichiáterre van szüksége. Talán majd a fájdalom felnyitja a szemét.

2011. júl. 24. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!