Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Valami baj van velem? Miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valami baj van velem? Miért nem kell egyik pasi sem?

Figyelt kérdés
21 éves vagyok, de még csak egy barátom volt, vele is évekkel ezelőtt jártam és szakítottam, mert nem szerettem igazán és nem akartam játszadozni vele. Többször is próbáltam randizni, mindig jól elbeszélgetek a srácokkal, ha van közös érdeklődésünk, de csak ennyi, sose tudok tovább jutni a haver szintnél, és ha látom egy srácon, hogy komoly kapcsolatot akar, inkább nem is szívesen találkozom vele többször. Sokszor mondták már nekem, hogy ha majd szerelmes leszek, akkor majd én fogok teperni utána, hogy találkozzunk gyakrabban stb. de miért van az, hogy 21 év alatt még egy olyan fiúval se találkoztam, akibe bele tudtam volna szeretni?
2011. júl. 23. 10:34
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
ugyanígy voltam. 23 évesen találkoztam először olyan sráccal, aki tényleg érdekelt, akivel tényleg össze akartam jönni, akivel tényleg együtt akartam lenni:) szóval ne keseredj el, sablonos, de el fog jönni az a férfi:)
2011. júl. 27. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
leszbikus vagy, próbáld inkább lányokkal
2011. júl. 28. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
eljön majd az ideje.Ne akarj semmit,majd rád talál az igazi.Én sem adom lejebb az elvárásaim és igényeim :) sodródni kell :)
2011. júl. 28. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Dobj egy emailt, és megbeszéljük! Nem viccelek! 24/F
2011. júl. 28. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!