Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Valami baj van velem? Miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valami baj van velem? Miért nem kell egyik pasi sem?

Figyelt kérdés
21 éves vagyok, de még csak egy barátom volt, vele is évekkel ezelőtt jártam és szakítottam, mert nem szerettem igazán és nem akartam játszadozni vele. Többször is próbáltam randizni, mindig jól elbeszélgetek a srácokkal, ha van közös érdeklődésünk, de csak ennyi, sose tudok tovább jutni a haver szintnél, és ha látom egy srácon, hogy komoly kapcsolatot akar, inkább nem is szívesen találkozom vele többször. Sokszor mondták már nekem, hogy ha majd szerelmes leszek, akkor majd én fogok teperni utána, hogy találkozzunk gyakrabban stb. de miért van az, hogy 21 év alatt még egy olyan fiúval se találkoztam, akibe bele tudtam volna szeretni?
2011. júl. 23. 10:34
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
73%
Lehet hogy leszbikus vagy vagy valami ilyesmi
2011. júl. 23. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Az egyetemből még van pár éved addig tuti találsz
2011. júl. 23. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Tök olyan vagy, mint én, még a korunk is azonos, csak én fiú vagyok. Nem tudom mi lehet az oka?
2011. júl. 23. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Nincs veled semmi gond, nekem is hasonló aggályaim voltak (igaz én még csak 15 vagyok, hozzád képest elég fiatal). Igaz én már háromszor voltam szerelemes. Most is az vagyok. =) De van, amikor én is úgy érzem, hogy soha nem fogok találni senkit, meg velem van a baj, hogy nem járok senkivel úgy, hogy nem gondolom komolyan. Hidd el, ez is normális. Nincs korhoz meg határidőhöz kötve, hogy mikor legyen barátod. Lélekben addig maradsz fiatal, amíg akarsz. Élvezd ki az életet a barátaiddal, családoddal, és majd jön a szerelem is magától. Erőltetni úgysem lehet.
2011. júl. 23. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
46%

Mert mindegyik bétahím volt! Az meg ugye nem kell a lányoknak :)

f17

2011. júl. 23. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
Én se kellek senkinek, szóval kvittek vagyunk... 21F
2011. júl. 25. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
Bocsi hülyeséget írtam.... Most eszméltem :/ de lehet hogy Neked nem kell egyik pasi sem, viszont az össze pasinak Te kellesz szerintem! :)
2011. júl. 25. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
mert még nem találtad meg a párod, akár fiú, akár lány az illető.
2011. júl. 27. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Vannak okai ... nem akarsz vagy nem tudsz szerelembe esni ... blokkolva van benned az az oszton amely arra keszteti az embert hogy part keresen egy hormon amely megallapitja hogy milyen ember llik hozzad ...ezzel a hormon segitsegeve erzi meg az ember hogy ki hez illik megerzi es eldonti hogy vele lessz kozos jovo ... benned is benned van mint mindenkibe de meg nem hasznalja fel a szervezeted vagy blokolva van valami miatt ... regi kapcsolat ..lelkiismereti dolgok vagy inkabb egyedul jobb ... nezz melyen magadbaes megtalalod a valaszt ...
2011. júl. 27. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
19 éves vok, egy barátom volt eddig. ugyan azért szakítottam vele amiért te:) mindenki azt mondja túl válogatós vagyok. de hát ha egyszer alig van pasi, aki felkelti az érdeklődésem...eddigi életem során konkrétan egy ilyen pasi volt...van.:D inkább várok egy olyanra akiért odáig leszek, minthogy "lejjebb adjam" és ne érezzem igazán jól magam a kapcsolatban.nincsen veled semmi baj:) másoknak nem azért volt már több pasija, mert annyira szerelmes volt az összesbe.
2011. júl. 27. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!