Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van barátom 2 éve, de beleszer...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van barátom 2 éve, de beleszerettem másba, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Megismertem egy srácot kb. 2 hónapja, eleinte csak fb chat aztán elkezdtünk találkozni is, úgy, hogy a barátom tudott róla. Eleinte barátságnak indult aztán több lett, ölelésen és puszilgatáson kívül nem történt semmi, a barátom csak annyit tud, hogy nagyon jó barátom. Pár napja a srác megkért, hogy döntsem el, h mit szeretnék, mert ő belém szeretett és ezt így nem bírja. Gondolkodtam, de szeretem a barátomat, habár kicsit más mint régen sok a vita kicsit ellaposodott, ezzel a másik sráccal meg mintha újra egy kis szerelmes kislány lennék, meg azt a 2 évet nem bírom feldobni...Tegnap nagy nehezen megmondtam a srácnak, h én nem bírok szakítani a barátommal, mind a ketten sírtunk, a végén megakartam ölelni, de alig engedte nagyon rosszul nézett ki...nem is gondoltam volt, hogy ő így belém szeretett..az a baj, hogy én is nagyon kivagyok ez miatt, mert szeretem...a barátom meg mit sem sejt az egészről...

(mind a 2 fiú 18)


17/L


2011. júl. 22. 23:57
1 2
 1/19 szenszi ***** válasza:
100%
válaszd a másodikat, mert ha igazán szeretnéd az elsőt, nem szerettél volna bele a másodikba
2011. júl. 22. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim válasza:
49%
Én is ugyan ebben a cipőben járok nem tudom feldobni a 2 éves kapcsimat :( én is most ismiztem meg egy pasit és olyan vele mint egy álom:( de nem tudok szakítani....
2011. júl. 23. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 Ducky07 válasza:
100%
Egyet értek előttem szólóval! ha igazán szeretnéd nem kellett volna gondolkodnod :)
2011. júl. 23. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
72%
takarodj vissza a másodikhoz ;)
2011. júl. 23. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Az az baj, hogy a barátomat is szeretem csak más mind a 2.:S Meg minden a barátomhoz köt, meg imádom az egész családját is a közös baráti társaság meg, hogy mindenhová együtt megyünk...nem bírom ezeket feldobni...a másik, hogy a barátom összetörne...elég volt látnom ezt a másik fiút zokogva 18 évesen miattam..:(
2011. júl. 23. 00:02
 6/19 anonim ***** válasza:
68%
Válaszd az újat. Majd ezt is lecseréled, ha meguntad.
2011. júl. 23. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem még túl fiatal vagy, vagy nem vagy annyira érett. Az nem létezik sztem annyira, hogy 2 fiúba is szerelmes vagy, szerintem az van,hogy még ki akarsz próbálni mással is, ami a te korodban okés.Csak nehogy megbánd, ha az elsőt otthagyod...
2011. júl. 23. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Ha tudná hogy másba szerettél bele akkor is összetörne, viszont még baromira mérges is lenne, hogy így hülyíted továbbra is! Sokkal nagyobb tiszteletre utal, ha őszintén elmondod neki mi van és szakítasz vele, szegényt nem kéne megalázni! ez hogy ezzel kíméled, nagy hülyeség később csak rosszabb lesz neki hidd el

és ne legyél gyáva, kényelemből és megszokásból ne maradj vele

2011. júl. 23. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Szerintem, ha nem mondom el a barátomnak én mástól nem tudná meg, így meg még is csak megóvom egy összetöréstől...nem bírnám elviselni, hogy szenvedni lássam..:S:(
2011. júl. 23. 00:14
 10/19 szenszi ***** válasza:
42%
de kib@szott önző vagy, ezt nem hiszem el...
2011. júl. 23. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!