Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem a legjobb barátom bnőjébe. Hogyan tovább?

Figyelt kérdés
Egyetemisták vagyunk, egy albiban lakunk 3-an. Én, legjobb haverom és a bnője. (már 4. éve). Soha nem úgy néztem a csajra (hívjuk: Zsófinak, barátomat: Tamásnak), mint egy lányra hanem mint egy barátra. Mostanában vhogy mégis más. Az előzménye az a dolognak h Zsófi nővérével voltam együtt 1,5 évig. tehát mi itt olyanok vagyunk mint egy család szinte. De pár hónapja mégis másh nézek rá, mint egy nőre. keresem a társaságát, amikor nem figyel mindig őt nézem.. A másik dolog h ilyen téren rohadt szemét vagyok vagyis voltam: már két haverom bnőjét lenyúltam, nem direkt, mindig a csajok kezdeményeztek én meg hülye fejjel sodródtam az árral. 2x cseréltem teljes baráti kört. De ez a srác gyerekkori jó barátom. nem is akarok a bnőjétől semmit, de lassan megőrülök, amikor látom h nyalják falják egymást előttem. segítsetek.. (elköltözni nem tudok sajna nincs hova, meg nem tudnám megmagyarázni h miért megyek).. 24/F
2011. febr. 7. 16:23
 1/6 anonim ***** válasza:
87%
Talán legyél végre férfi, és hallgass az eszedre. A haver nője tabu! Ha így folytatod, egy utolsó szánalmas lúzer leszel barátok nélkül. Mert a csajok jönnek-mennek de a barátok maradnak....ha maradnak.
2011. febr. 7. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Keress magadnak egy értelmes nőt, aki képes arra, hogy lekössön. Amíg ez nincs meg, addig jó lesz egy gyengébb kivitel is, hogy eltereljen, de nagyon igaz, hogy a barát nője tényleg tabu!

Kösd le magad és minél kevesebbet legyél velük!

2011. febr. 7. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
már vettem egy kutyát is.. nah ne mondjam h haver bnője megőrül érte annyira szereto.. úgyh ezzel is befürödtem:(
2011. febr. 7. 16:32
 4/6 anonim ***** válasza:
Komolyan nem nyávogjál már. Te mit szólnál ha a haver lenyúlná a csajodat? Szar lenne mi? Felejtsd el és kész. Csoda, hogy eddig nem rendezték még át az arcodat. Lehet, hogy akkor eszedbe sem jutna ilyen gerinctelen dolog.
2011. febr. 7. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
azért nem rendezték át, mert annyi gerinc mindig volt bennem h ha a csaj akart tőlem vmit de volt barátja akkor max csók, több nem addig amíg nem szakít a csávójával. Meg mindig a csajok akarták.. ÁLDOZAT VAGYOOOOK....
2011. febr. 7. 16:40
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem te is tudod, hogy mi a helyes magatartás. Így is túlbeszéltük a témát. Már két haverod csaját lenyúltad, tehát abszolút visszaesőnek számítasz. Szerintem ezt is lenyúlnád ha rajtad múlna. Remélem egyszer te leszel a másik oldalon és megtudod milyen ha az döf hátba akiben bíztál.
2011. febr. 7. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!