Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mindig nekem kell "összeszednem" a férfiakat?

Figyelt kérdés

barátaim 80%-nál én kezdeményeztem, vettem fel velük a kapcsolatot. nem vagyok ronda, sokan mondják hogy jól nézek ki, de nem is ez a lényeg. a pasik egyszerűen nem kezdeményeznek nálam. aztán ha már én lépek akkor persze hogy kihasználják a helyzetet hogy egy csinos csaj rájuk mozdul. de még nagy love nem lett egyikből sem. röviden ennyi.

legutóbbi pasimat is én szedtem fel úgymond, és habár vele 1 évet voltam, de valahol mindig érezhető volt hogy nem volt meg az a szokványos udvarlási folyamat.

nem értem. most is tetszik egy fiú, de unom már hogy mindig én lépek és nem fordítva, hogy engem hódítanak. sok esetben meg mondták a exeim hogy ők már kiszúrtak, haverokkal beszélték hogy ott egy jó csaj, de akkor miért nem léptek? vagy annyira mégse vagyok az, hogy már komolyabban is gondolják?


szerintetek mit ronthatok el?


2011. júl. 22. 20:17
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem kisugárzik a dominanciád. Attól is tartanak a pasik. Hagyd magad irányítani egy kicsit.
2011. júl. 22. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Én hódítottam már és képes vagyok hódítani. Engem még sose szedtek fel, szerintem a fiúnak kell megtenni az első lépést. Jelenleg is a párom keresem. :)
2011. júl. 22. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
44%
Ha magamból indulok ki, (én sem szoktam már udvarolni) akkor teljesen felesleges energiapazarlás az egész. Úgyis a nő választ. Akkor meg minek bohóckodjak, ha van rá esély h elküld a bánatos francba. Meg szerintem égő is. Meg állandóan a hős faszagyereket kell játszani. Unalmas az egész és bohóckodás az egész. Ha kellek neki odajön, ha meg nem, akkor irány a szextali.hu :D
2011. júl. 22. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

miért nem várod meg h egy pasi lépjen? ha kellesz neki úgyis kezdeményez.. sztem régen rossz ha egy csajnak kell nyomulnia.. mert abból általában nem lesz tartós kapcsolat.


kicsit nyugodj le, várd ki az idődet-párodat. türelmetlen vagy,domináns,a pasik ezt nem bírják. lehet h a kapcsolatban is ilyen vagy,ezért nincs tartós..

2011. júl. 22. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
hát de ha erre várnék akkor nem sok pasim lett volna. amúgy 22 vagyok. meg aki megtetszik az kell nekem. csak sajnos már beleuntam ebbe
2011. júl. 22. 20:27
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

20:25 miaz hogy felesleges, meg hogy a nő választ?:D miért, a férfiak nem választanak? a fiuk is lazán mondhatják hogy"nem kellesz" meg ilyenek. Kedves kérdező, én örülnék, ha olyan lennék mint te, és mernék kezdeményezni:)) mert a fiuk többségeugy van vele, hogy minek teperjenek?:/ van valami olyasmi mondás, hogy a fárol is azt a gyümölcsöt szedik le, amit elérnek, és nem azt ami jobban megéri, emrt azért tenni kell valamit.:)) nem tudom, pontosan hogy van, bocsi:-))

17L

2011. júl. 22. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
inkább úgy mondanám hogy én adom meg a kezdő löketet az egésznek. utána már átadom a pasinak az irányítást ha bejövök neki. eddig még nem nyúltam mellé, de azért minden ilyen egy para hogy nem-e lesz pofára esés. de örülnék ha a pasik tennék meg az első lépést is.
2011. júl. 22. 20:33
 8/18 anonim ***** válasza:
A fiúk általában gyávák kezdeményezni... Nem lehet, hogy csak túlságosan te akarod a kapcsolatot? És a fiú "csak" beadta a derekát? Vagy az hogy néz ki, hogy te szedted össze? Engem nagyon érdekelne, mert velem még egyetlen csaj se kezdeményezett... Nem tudom milyen lehet, érdekes lenne... Egyszer kipróbálnám, de biztos vagyok benne, hogy az első randi után átvenném a kezdeményezést...
2011. júl. 22. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Nem is tudom. Én még nem mentem oda senkihez és szerintem nem is fogok. Nem azt mondom, hogy udvaroljon a pasi, de jöjjön ő oda hozzám. Én is tudok domináns lenni egy kapcsolatban, de valahogy én úgy érzem megvárom, hogy a pasi tegye meg az első lépést.
2011. júl. 22. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Mert több nő van, mint pasi, és rájöttek a kis sunyik.
2011. júl. 22. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!