Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehetséges újra beleszeretnem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges újra beleszeretnem a páromba?

Figyelt kérdés

Novemberben lesz 7 éve, hogy együtt vagyunk. A napokban lesz egy éves a kislányunk. Amióta megszületett, azóta érzem azt, hogy valami lassan elmúlt. Addig nagyon szerelmesek voltunk egymásba, és most hiányzik az érzés. Most a kislányomat imádom úgy, ahogy őt imádtam. Ráfordítom minden szeretetemet. Onnan is észreveszem, hogy nem vagyok szerelmes belé, hogy most nem hiányzik. 9 napja vagyunk egymástól távol, holnaptól újra együtt, és nem éreztem még a hiányát. Mondjuk most nagyon le vagyok foglalva. Külföldön élünk, én előre hazajöttem a kislányommal, és majd ő ma repül ide. Ő csak két hétig marad, majd visszamegy, nekünk maradni kell még kábé 1-3 hónapot. Nekem van intézni valóm. Előtte csak úgy kijött a számon, hogy "szeretlek" minden nap akár többször is. Ma már nehezen mondom ki. Nem tudom mért van ez, mi van velem:( Pedig semmi bajnak nem szabadna lennie, jól meg vagyunk. Most abban reménykedem, hogy ez a kis távollét majd, amit nélküle töltök jót tesz majd nekünk. Tapasztalt már valaki hasonlót? Úgy tűnik ez a 7. év babona nálunk bejött:((((

Voltak eddig is hullámvölgyek, hogy éreztem, hogy most én szeretem jobban vagy ő engem, de ezek nem tartottak ilyen sokáig. Mikor eldöntöttük, hogy akkor kezdhetünk próbálkozni a babával, akkor még jobban feltöltődtünk és még szerelemesebbek voltunk, ahogy egész végig a terhességem alatt. Szeretnénk majd egy másik babát, körülbelül év végén szeretnénk elkezdeni újra próbálkozni. Talán az újra fölmelegíthet minket? Vagy örökre elmúlt az érzés?:(((


2011. júl. 22. 11:14
 1/3 anonim ***** válasza:
A szenvedélyt sosem késő felizzítani.:)
2011. júl. 22. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi szépen a gyors bíztató választ. Én nagyon szerettem és most is szeretem a párom, de sajnos már nem szerelemmel. Nem tudom, mit tehetnék, hogy ezen változtassak.:( Nem egy romantikus alkat szegény:D

De most azt találtam ki, hogy úgy is az lesz sajnos, hogy én és a baba alszunk együtt az apukámnál, ő meg az anyukájánál, és arra gondoltam, hogy újra szervezek majd randikat. Úgy is hiányzik kicsit a randizás is:P

Az első randinkat akarom megismételni, előtte lepasszolni a lányunkat (:P)

Csak az még jobb lenne, ha neki jutna eszébe:P ez az ötlet.

2011. júl. 22. 11:26
 3/3 anonim ***** válasza:

Mi 5 éve vagyunk együtt, 1 éve házasok,a kislányunk pedig 4 hónapos. Mostanában úgy érzem, hogy ellaposodott a kapcsolatunk. Régebben nagyon romantikus volt a párom, de ez mára sajnos elmúlt. Nem várok tőle nagy dolgokat, ezt ő is tudja, engem apróságokkal is boldoggá lehet tenni.

Egyre jobban hasonlít az apjára, akitől távol áll a romantika.

Sokat dolgozik, de megbeszéltem vele, hogy legyenek napok, ami csak a miénk és nem foglalkozunk semmi mással. Persze ez nem olyan egyszerű, mert bizony nem egyszer előfordul, hogy valami közbejön. Ha szólok érte, akkor azt mondja, hogy miért zsörtölődök, nem örömében megy el, hanem értünk teszi. Mert általában munka jön közbe. De az a munka olyan, hogy máskor is megcsinálhatja.

Már sokszor megfogadtam, hogy nem szólok semmit, hagyom hadd menjen, és elleszek a kislányommal. De akkor mi lesz a házasságunkkal? Nem csak szülők vagyunk, hanem férj és feleség is.

Tudom, hogy aggódik a jövőnk miatt, és mostanában azért ilyen, de ha nem figyelünk egymásra, egy idő után nem házastársak, hanem lakótársak leszünk. És nem szeretnék eljutni odáig...


Hiszek abban, hogy ha valaki tesz azért, hogy jobb legyen az élete, akkor előbb-utóbb jobb is lesz. Szóval most várok. Jó feleség leszek, aki erősíti a párját és ha ő nem is, én odafigyelek arra, hogy legyenek közös programjaink és kettesben eltöltött óráink is. Mert az érzés még ott van és nem szeretném veszni hagyni.

2011. júl. 25. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!