Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet, hogy nem is a páromba,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet, hogy nem is a páromba, hanem a párkapcsolat létébe vagyok szerelmes?

Figyelt kérdés

Másfél éve leszek lassan együtt vele, nagyon sokáig azt hittem, hogy szerelmes vagyok belé, de mostanában kiütközik néhány olyan dolog amiből észre kell vegyem, hogy talán nem így van.

Annyi különbségünk van, nem az, hogy nem kedves aranyos, stb. De úgy gondolom, hogy a párommal legalább ugyanazon értelmi szinten kéne legyek, ami most nincs meg, emellett azon kapom magam, hogy más fiúkkal flörtölök.

Nem tudom, mit tegyek.

21/L-24/F


2010. szept. 3. 15:56
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Keress mást.
2010. szept. 3. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is keresned kellene mást, de az is lehet, hogy ha vége lesz, akkor érzed csak igazán, hogy szereted.
2010. szept. 3. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
tegnap még azon gondolkodtunk közösen, hogy mi lesz hogy lesz 5-10 év múlva, de az a baj, hogy hullámzik a dolog, mert nem tudom, hogy mi van, mert szeretem is, de nem tudom, hogy csak barátként vagy párként, ezért az javasoltam egyetemi időre, hogy kicsit több teret hagyjon, hogy tudjak gondolkodni
2010. szept. 3. 16:16
 4/7 anonim ***** válasza:
52%

ezzel a fiatalok 80%-a igy van

csak azért van párjuk, mert már ciki egyedül lenni

2010. szept. 3. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
én nem azért vagyok vele mert ciki egyedül lenni, hanem azért mert szeretem, csak nem tudom, hogy barátként vagy párként , és nem akarom bántani, mert ha szakítok, ő összetörik
2010. szept. 3. 16:32
 6/7 anonim ***** válasza:
52%
Velem is pont így volt! 2 évig volt olyan csajom, akiről tudtam, hogy kb. fele-kétharmad akkora az IQ-ja, mint nekem (nem viccelek!!!). Nem tudtunk úgy kikapcsolódni együtt, hogy egy szinten éreztem volna magam vele, és a különbséget ő is érezte. Csak egyszerűen baromi kedves, aranyos, megértő és anyáskodós volt, ezért tartottam ki mellette. És pont így, mint Te, én is nézegettem másokat közben, mert belül azt éreztem, ez a kapcsolat nem lehet végleges, ő nem lehet az igazi, nekem kell egy más, egy jobb. 1 éve szakítottam vele és nem bánom, igaz, egyedül vagyok azóta. Szóval: bátorság, nagy levegő, és mondd ki neki! 24 F
2010. szept. 3. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Lehetséges. Legjobb barátnőm is így járt, 2 és fél év után azon vette észre magát, hogy neki nem a párjára van szüksége kimondottan, hanem arra, hogy legyen valakije. Majdnem fél évbe telt, míg szakítottak, mert nagyon ragaszkodtak egymáshoz, azóta a barátnőm talált mást, akiről tudja, hogy ő kell neki, nem csupán a kapcsolat.

18/L

2010. szept. 3. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!