Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy legyek újra szerelmes a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy legyek újra szerelmes a páromba?

Figyelt kérdés
Már nem vagyok szerelmes, de újra bele szeretnék szeretni, mert nekem úgy igazi egy kapcsolat...mást keresni nem akarok.
2010. júl. 25. 21:37
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
a szerelmet nem lehet akarni ...
2010. júl. 25. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szervezzetek programokat mint a tinik, mozi, kaja, kicsi pia, este meg szerelmeskedés... Beszéljetek mélyebb témákról, magatokról, nosztalgiázzatok együtt. A parazsat nincs értelme fújni, csak ha van már fölötte éghető anyag...érted mire gondolok.

Keresd meg benne azt ami régen megtetszett és amibe belezúgtál. Ha nagyon nem megy szánd el magad egy 'cserére' de nem hiszem hogy olyan típus vagy aki könnyen bedobja a törülközőt :)

Bár nem írtál korosztályt, a párom elnevezés mégiscsak 18 fölötti... Tessék fiatalnak lenni :D


17/F

2010. júl. 25. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
20/L és próbálom menteni, ami menthető... remélem sikerrel járok:P
2010. júl. 25. 22:14
 4/5 anonim ***** válasza:

Sikerult ujra beleszeretned?

En is hasonlo problemaval kuzdottem kerek 5 evig voltam halalosan szerelmes a paroma, aztan kerek 2 evig megszokas volt. Semmi problema nem volt, mukodott minden, a szex is, csak sokkal ritkabban. Aztan hirtelen egyik naprol a masikra ujra szerelmes lettem es ezen felbuzdulva a parom is ujra szerelemes lett belem. Nincs az a hatalmas tuz, mint elotte, mert elotte nagyon szenvedelyesen imadtuk egymast, de nekem igy jo. Valoszinu nalunk a gyerekvallalas volt a "bibi", mert ahogy teherbe estem, atalakultak az erzeseim. Aztan ahogy gyermekunk masfel eves lett, az erzes visszajott.

2012. márc. 12. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem... azóta már lassan két év eltelt, több mint 1 éve szakítottunk, 4 év után. Msnen hagyott el:S Később kiderült hogy van neki más. Már bánom, hogy annyit küszködtem, hogy mentsem ezt a kapcsolatot... nem ért annyit. Ami nem megy, azt nem kell erőltetni.
2012. ápr. 1. 21:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!