Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerelmes vagyok a páromba,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok a páromba, de én voltam neki az első. Baj ez? Bővebben lent

Figyelt kérdés

Na szóval: párom is és én is 19 évesek vagyunk.Lassan egy éve járunk, én voltam az első nő az életében. Attól félek, úgy fogja érezni,hogy nem élte ki magát, kíváncsi lesz arra, milyen mással lenni, stb. Bár azt mondja, csak engem szeret, és soha nem akar mást. Hiszem is, nem is... Talán azért nemvolt kapcsolata, mert egyszer csúnyán átvágták, és nem akart többet csalódni. Én vagyon az első komoly barátnője is. De ha én nem kezdeményezek, ő nem mert volna...semmi önbizalma nem volt. Mostanában viszont már van, aminek persze nagyon örülök, csak félek, nem szeretném, ha kikacsintgatna a kapcsolatunkból, mert nagyon szeretem, és vele akarok lenni. Ez így elsőre komolynak hangozhat egy majdnem 20 éves lány szájából, de így van. Fiatal anyuka akarok lenni, és megtaláltam a párom. Úgy érzem.

Szall főképp fiúkhoz lenne az a kérdésem, hogy ti, ha nagyon szerelmesek vagytok, el tudnátok képzelni, hogy csak egyetlen nő legyen "úgy" az egész életetekben?

Persze az is érdekel, lányok,ti mit gondoltok???


Jah, azt még hozzáteszem, hogy azt mondtam neki, ha megcsal vagy történik valami, ha megmondja, és csak testiség volt semmi érzelem, akkor megbocsátok.De csak ha Tőle tudom!!!Szerintetek ez jó felfogás ebben a szituációban???


2010. febr. 2. 23:28
 1/9 A kérdező kommentje:
azt, hogy "baj ez?" nem a szó szoros értelemben vett BAJnak értettem
2010. febr. 2. 23:28
 2/9 anonim ***** válasza:

Állítólag, minden emberbe felvetődik egyszer, hogy milyen lehet egy másikkal. Mindegy, hogy férfi, vagy nő.

Neked is Ő az első?

2010. febr. 3. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ha ki tudjátok elégíteni egymás igényeit, akkor nincs oka arra, hogy érzelemmentesen félrekeféljen.

(legalábbis én nem tenném).

Viszont nem kellett volna ilyen fegyvert a kezébe adnod, mármint, hogy ha benéz más lyukba is csak, hogy kipróbálja és elmondja neked, akkor megbocsájtasz neki. Akkor már mindegy ha harmadiknak bevesztek egy lányt.


Biztos fantáziálnék más nőkről is meg meg nem csuknám be a szemem az utcán, strandon akárhol, de ennél tovább nem mennék mert félnék attól, hogy elveszítem azt akit szeretek. Viszont ah ezt nyiltan közli, hogy nem baj csak tudjon róla, akkor nincs visszatartó erő csak az önuralom.

2010. febr. 3. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

úgy vagyok vele, ha szeret, úgyse teszi meg...ezért mondtam, amit mondtam...


nem,nekem volt már előtte is két komoly kapcsolatom...meg nem vagyok egy szende szűz típusú csaj, szall mellettem "teljesíteni" is kell(legalábbis Ő így gondolja)...és persze ez is feszélyezi, h mi van, ha valamit nem jól csinál, stb...szall stresszel...most talán már nem annyira, mint az elején, de még mindig van benne egy kicsi...sajnos..

2010. febr. 3. 00:26
 5/9 anonim ***** válasza:
Én is hasonló helyzetben vagyok.Mindketten 19 évesek vagyunk ésén vagyok az első neki meg ő is nekem :)Eddig nincs semmi baj,még veszekedések se voltak.De én azt gondolom ha nagyon szeret téged és hűséges típus akkor nem fog megcsalni.
2010. febr. 3. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

szia,


mi 21évesen jöttünk össze(most27évesek vagyunk),mind a kettőnknek első komoly kapcsolata.2éve összeházasodtunk,a lányunk épp 7 hónapos. Nagyon boldogok vagyunk.

szerintem nem rossz felfogás amit irsz,bár én annó olyasmit mondtam h ha bármi olyan van ami miatt másra vágyik,beszéljük meg,hátha én is megtudom adni neki azt..eddig bevált :)

fő az őszinteség:)

2010. febr. 3. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
ha annyira szeret téged amennyire te őt akkor nem fog megcsalni . azt mondjuk nem jó, hogyha stresszel melletted hogy "teljesíteni kell...", akkor neked is változtatni kéne egy picit :) az szerintem sem okos, hogy kb. azt montad neki hogy nyugodtan megcsalhat csak vallja be... ebből még később lehetnek problémák, de kívánom, hogy ne legyen.
2010. febr. 7. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Szia, én 2 hónapja szálltam ki életem első komoly kapcsolatából. De a lány hasonlóan gondolkozott mint te, ő neki is volt már előttem komoly kapcsolata, de azt mondta én vagyok neki a nagy Ő velem szeretne élni. 1,5 évig voltunk együtt. Az első pár hónap után énis úgy éreztem hogy nekem is ő a nagy Ő, azonban kb mikor 1 évesek lettünk valami megváltozott. Ugy éreztem nem szeretem annyira, és még nemtudom vele lekötni az életem. Szakítottam vele, ő azóta is nagyon szomorú sokat sír. Nekem is nagyon hiányzik, de nem megyek vissza hozzá, nem akarok vele játtszani, és bár még szeretem, de tudom hogy nem ő a nagy ő. Pár tipp amnit adhatok azért van: Ne erőltess rá semmit, se a házasságot, se a babát, se az összeköltözést se semmi ilyesmit. Ez nagyon fontos, talán nálam is ez volt a baj hogy a barátnőm már ezeket erőltette. Nem szabad, idővel ugyis el fog dőlni hogy ő mennyire veszi komolyan.. Ne siessetek el semmit

22/f

2010. febr. 7. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Ja és nekem is ő volt az első komoly kapcsolat... az előző vagyok
2010. febr. 7. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!