Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csalódom mindig a választásaimban, a férfiakban?

Figyelt kérdés

Miért lehet az,hogy mindig rosszul választok...??? Nőcsábászt, akinél csak szerető vagyok, felszívódó pasikat... Vagy olyanokat akik képtelenek a kötődésre (nem csak velem)... És legújabban egy srácot, aki nagymenőnek tűnik, de mint kiderült, egy igazi lúzer az élet dolgaiban...Én ennek ellenére kitartanék mellette, segíteni akartam, erre ő közli, hogy "köszi a segítséget, de inkább hagyj magamra, nem akarlak téged is lehúzni a sárba".... "de időnként találkozhatunk, mert bírlak"...

Persze, ez is komolynak indult (ezt fél év után kaptam meg tegnap)... Megvolt a családi bemutatás, barátokkal összejárunk... De tényleg szarul alakul mindene a munkában, a családjában, és hanyagolt az elmúlt hetekben, én hülye meg türelmes voltam... Most meg még ő dob ki??? Mert ez lett a vége, hogy szakítani akar...

BENNEM VAN A HIBA, UGYE???? MIÉRT VÁLASZTOK MINDIG ROSSZUL? VAN MÉG NORMÁLIS PASI?


2011. júl. 21. 22:57
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező! Szeretnék neked segíteni. Az a válaszoló vagyok, akinek a válasza után úgy kezted akommented, hogy te rámhederítenél. Szeretnék priviben pár dolgot kérdezni, mondani. Kérlek írj egy privi üzit nekem.
2011. júl. 22. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:

mondanám, hogy add meg a számod, de akkor skatulyázva lennék. sajnos máshoz kötődöm, aki viszont már nincs velem. de nekem ő kell, csak hajthatatlan. pedig...még meg is bocsájtottam neki. szóval ennyit erről.


a kérdésre pedig (feltételezem, hogy tényleg kedvel): vannak olyan esetek, mikor az ember tényleg rendesen megzuhan. ilyenkor magányos farkassá akar válni. ha érdekel, háttérből segíthetsz, egyéb megoldás nincs. és nem, nem benned van a hiba. az ember néha bizonytalan, nem tudja, hogy mi is a nagyobb kockázat. megtartani valakit, aki sokkal többet jelenthet, mert képes minden helyzetben melletted maradni, vagy inkább eldobni őt, hogy az ilyen helyzetekben elkerülje még a legkisebb zörrenéseket is. mindkét kimenet lehet önző. ha nem a szívére hallgat, sose tudod meg, hogy mit is akart. erre egyik haverom jó példa volt. próbáltam kirángatni, sokáig tartott, hogy felérje ésszel. elviccelte. közel három év kellet, hogy magához térjen. sokat bukott rajta.

2011. júl. 22. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:

Tényleg köszönöm a válaszaitokat!

Aludtam rá egyet és azt hiszem az a megoldás, hogy kicsit egyedül kell maradnom..Csak magammal. Önzőnek hangozhat, de Én mindig kiegyensúlyozott, de többnyire magányos lány voltam. Egy elméletem volt, mégpedig,hogy azért nem leszek senkivel együtt,csak,hogy elmondhassam "van valakim". Vártam az igazi pasit... Majd észrevettem,h megy el mellettem az idő... És fájt... Úgy döntöttem,hogy esélyt kell adnom a próbálkozóknak...

Hát adtam... AZ elmúlt két évben 3 embernek is megadtam mindent,ami tőlem tőlem tellt (persze egymás után..) szeretetet, bizalmat, hűséget, türelmet, törődést...

Nem akarom magam fényezni, nem vagyok tökéletes, kívülről, belülről sem, de viszonylag dekoratív nő vagyok, szeretek nevetni, diplomás vagyok, szeretem a szexet, tudok és szeretek főzni, sportolni... Nyitott vagyok a világra...

Mégsem vagyok elég a pasiknak... AZt hiszem erre kell rájönnöm...Mármint,hogy miért nem vagyok elég?! Mi hiányzik belőlem????

Nektek mi a fontos egy nőben???

2011. júl. 22. 10:59
 14/24 anonim ***** válasza:
enyém volt az utolsó válasz: hát ezzel szerintem nincs gond. azzal sincs gond, hogy nem jössz össze valakivel, hogy csak legyen melletted. az emberről általában nem rí le, hogy milyen belül. teszem azt valakinek megtetszel, de nem a külsőd miatt, az valami. a külső is lényeges, de a belső tulajdonságok fontosabbak sokszor. szóval ez addig nem önzőség, míg nem lesz olyan fiú, akinek ez fel is tűnik. engem általában ez fog meg. látok valamit a szemében, ami nekem kell. és onnantól kezdve nincs megállj. nem fogom ráerőltetni magam, de küzdök, ha van nála esélyem.
2011. júl. 22. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:

Végül is az élet nagy kérdései közé tartozik, hogy létezik-e az igazi, és ha igen, akkor eljön-e (és egyáltalán érdemes-e rá várni). Azt jól tetted, hogy nem akartál csak azért együtt lenni valakivel, hogy ne légy egyedül, az ilyen kapcsolatok általában nem működnek. Azt viszont nem tudom, ezek a kapcsolataid miért mentek tönkre. Talán nem érdemeltek meg téged, és előfordulhat, hogy titokban mégiscsak arra vágytál, hogy végre szerethess valakit, és szeressenek téged. Amit leírtál, azok alapján azt gyanítom, túl sokat adtál önmagadból, ráadásul olyan embereknek, akik ezt nem érdemelték meg. Lehet, hogy akaratod ellenére hagytad kihasználni magad, mert te megláttad bennük azt a minimális jót is, amit esetleg ők maguk sem vettek észre önmagukban. Bármennyire is szeretted volna elérni, ezekben a kapcsolatokban mégsem volt meg az egyensúly. Szerintem nem hiányzik belőled semmi, azok alapján, amiket leírtál, szerintem nincs veled semmi gond. Ne csak azt nézd, hogy mi hiányzik belőled, és ne másoknak akarj megfelelni. Ha kétely nélkül önmagad tudsz lenni, akkor szerintem fogsz találni egy rendes férfit.

Hogy számomra mi fontos egy nőben? Nincsenek nagy igényeim, legyen igényes (akár "átlagos" is), kedves, értelmes, őszinte, hűséges, lehessen vele beszélgetni és poénkodni, szóval kb. ennyi. Szerintem veled csak annyi a "baj", hogy túlságosan is sokat görcsölsz azon, hogy miért nem vagy jó, és hogy hogyan tudnál megfelelni. Holott lehet, hogy jó vagy, csak éppen a férfiak nem értékelik ezt. Lehet, hogy bennük van a hiba, nem benned. Gondold végig ezt a lehetőséget is.

2011. júl. 22. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
Mert nem találkoztál még velem :))
2011. júl. 22. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:

Még egyszer köszönöm a válaszokat, nagyon hasznos és/vagy kedves válaszokat kaptam. Természetesen nem csak veletek, de szeretteimmel, barátaimmal is sokszor átbeszéltem már ezt a témát, és többé-kevésbé ők is ezeket mondták.

Hogy nem hiszem el,h mennyire értékes vagyok, ezért olyanokat választok, akik nem érdemelnek meg, de én bennük is meglátom a jót, és odaadom nekik magam mindenestül... És,hogy bár vannak apró bakijaim, mint bárkinek, nincs bennem semmi alapvető hiba csak nem találtam meg még a megfelelőt, aki hasonlít ebben rám.. AKivel tudjuk értékelni egymást.

Örülök,h pártatlanoktól is hasonlókat hallok...

Igyekszem türemesen, kiegyensúlyozottan, nyitott szemmel járni a vilgában, hátha szembejön:)

2011. júl. 23. 22:21
 18/24 anonim ***** válasza:

Öööööö... Szembemehetnék veled? :)))))

Egyébként ha nem hiszed el magadról, hogy értékes vagy, akkor azon egy párkapcsolat sem fog segíteni. Előbb próbálj önmagadban értékes lenni, jó esetben egy párkapcsolatban két kiegyensúlyozott ember találkozik. Ha a két fél valamilyen szinten nincs egyensúlyban egymással, akkor ennek előbb-utóbb úgyis szakítás lesz a vége. Aztán pedig nézd meg jól, hogy kire szánsz időt, türelmet, szeretetet. Nem várhatja el tőled senki, hogy olyanokkal foglalkozz, akik nem érdemlik meg, és neked sem kötelességed mindenkivel törődnöd. Persze egy határon belül lehet esélyt adni az embereknek, de nem adhatod magad mindenkinek, akiben csak egy minimális jót is látsz, ne osztogasd szét magad feleslegesen. És nem is menthetsz meg mindenkit, aki nem kér a segítségből, azon nem tudsz segíteni. Támogathatod őt, biztathatod, de a döntő lépés rajta múlik. Akarata ellenére nem tehetsz senkiért semmit, először neki kell belátnia, hogy egy bizonyos helyzetben neki kell változnia, és hogy neki kell megtennie a dolgok nehezebbik részét.

2011. júl. 24. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:

Igazad van...

Azt hiszem ez mélyen gyökerezik... Kamaszkori önértékelési problémák kicsit kihúzódtak... De ez már nem ide tartozik...:)

Tiszta fejjel tudom,hogy alapvetően jó ember vagyok.Jó, de nem tökéletes...:)

Csak,ha baj van, magamban keresem a hibát, pl,h "nyílván nem szeret, hiszen sokkal jobb pasi nálam, biztos talál jobb nőt" Vagy " Más lányok sokkal vagányabbak/szendébbek/okosabbak/egyszerűbbek/izgalmasabbak....persze,h nem én kellek neki!" És ezt tudom bármilyen tulajdonsággal:)

Nem tudom,h menni fog-e ez az önbizalom, egyensúly dolog...

De majd igyekszem..Ja és ,ha te jössz szembe majd, akkor jelezz valahogy:)

2011. júl. 24. 20:34
 20/24 anonim ***** válasza:

Igen, tudom, milyen érzés önértékelési problémákkal küzdeni, nálam ez annak idején az öngyűlöletig és a majdnem hányásig ment, szóval nem könnyű ezeken túllépni. Sajnálom, hogy nálad is jelentkeztek az ilyen gondok, de ki tudsz mászni a gödörből. Menni fog, csak hinned kell önmagadban. Persze, ezt mondani könnyű, meg azt sem tudod, hogyan kezdj neki, és ha gyerekkorban nem kaptad meg a mintát, akkor most fogalmad sincs, hogy hogyan értékeld reálisan magad. Először is csinálj apró, könnyen végrehajtható feladatokat, utána nehezebbeket, így fokról fokra megtanulod értékelni önmagad, büszke leszel önmagadra. Gondolj arra, hány olyan nő van, akinél többet érsz (mondjuk mert intelligensebb, szebb, humorosabb stb. vagy náluk). Az nagy baj, ha magadban keresed a hibát, nem minden esetben van okod erre. (Persze hiába TUDOD, hogy ugyanolyan jó vagy, mint mások, nehezen tudod ELHINNI, és ez nagy különbség.) Ráadásul azzal is keresztbe teszel magadnak, hogy magadba szuggerálod azt a programot, hogy "nem vagyok elég jó neki, biztosan el fog hagyni", és ezt végre is hajtod. Ha egyedül, társ nélkül nem vagy kiegyensúlyozott, akkor csak olyan fiúkat fogsz kifogni, akik szintén nem azok, és így a kapcsolat "defektes" lesz. És ne másokhoz mérd magad, mert akkor sosem leszel boldog. Tudd önmagad adni, ez a lényeg, és akkor te leszel a "tökéletes" valaki számára. Csak akkor leszel jó valakinek, ha te magad is el tudod hinni, hogy jó vagy.

Egyébként a szembemenés dolgot megbeszéltük, de azért vigyázz, én úgy szoktam csinálni, hogy azonnal leveszem a nőket a lábukról. Igaz, úgy, hogy kirúgom alóluk a lábat. Mondjuk sokat segítenél, ha adnál magadról használható személyleírást (fantomképet, kompromittáló házi videófelvételt stb. is elfogadok), elvégre mégsem rúghatom ki minden nő alól a lábat.

2011. júl. 24. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!