Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csalódom mindig a választásaimban, a férfiakban?

Figyelt kérdés

Miért lehet az,hogy mindig rosszul választok...??? Nőcsábászt, akinél csak szerető vagyok, felszívódó pasikat... Vagy olyanokat akik képtelenek a kötődésre (nem csak velem)... És legújabban egy srácot, aki nagymenőnek tűnik, de mint kiderült, egy igazi lúzer az élet dolgaiban...Én ennek ellenére kitartanék mellette, segíteni akartam, erre ő közli, hogy "köszi a segítséget, de inkább hagyj magamra, nem akarlak téged is lehúzni a sárba".... "de időnként találkozhatunk, mert bírlak"...

Persze, ez is komolynak indult (ezt fél év után kaptam meg tegnap)... Megvolt a családi bemutatás, barátokkal összejárunk... De tényleg szarul alakul mindene a munkában, a családjában, és hanyagolt az elmúlt hetekben, én hülye meg türelmes voltam... Most meg még ő dob ki??? Mert ez lett a vége, hogy szakítani akar...

BENNEM VAN A HIBA, UGYE???? MIÉRT VÁLASZTOK MINDIG ROSSZUL? VAN MÉG NORMÁLIS PASI?


2011. júl. 21. 22:57
1 2 3
 1/24 anonim válasza:

Nem tudom miért kell minden nőnek a "menő" pasikat keresni..vagy akkor tudják elfogadni, hogy soha nem fogják úgy szeretni mint egy normális pasi...

Egy átlagos pasival már szóba se állnak a csajok..csak a vagány (cigi pia drog) csávókkal..utána pedig elvárják, hogy majd igazi szerelem lesz mikor csak...ez eléggé idegesítő számomra... és igaz, hogy én még csak 16/F vagyok de akkor is már most látom, hogy milyenek a nők..:S

2011. júl. 21. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:

Ő nem iszik, nem dohányzik, ahogyan én sem... A nagymenőt úgy értettem,hogy értelmes gondolkodású, vicces, vagyány srácnak látszik, de gyenge a döntéshozatalaiban, nincs meg az érzelmi stabilitás benne. Ez hamar kiderült, mégis megszerettem, sőt igyekeztem támaszt nyújtani... Erre pofáraesés. Hidd el, nem azokat keressük, akiket te emlegetsz... Ez a srác is egy igazi csóró... De engem ez sem zavar... Őt bezzeg annál inkább, azt sem hagyná,h egy mozira meghívjam, mert neki az égő... így nem megyünk sehova..De elfogadtam,nehogy megtépázza az egóját...Csupa pénzmentes programot szervezek, hónapok óta azon taktikázom,h legyünk úgy együtt,h egy fillérbe se fájjon neki...

NA, itt mi a bibi?

2011. júl. 21. 23:09
 3/24 anonim ***** válasza:
Nem akarlak megsérteni, de nem lehet, hogy azért választasz rosszul, mert nem ismered ki idejében ezeket a fickókat? Vagy eleve rossz zsánerből válogatsz. De állítólag van valami olyasmi is, hogy ki kit vonz, és lehet, hogy te az ilyen típusú pasikat vonzod. Az a baj, hogy a látszat és a valóság két különböző dolog. Ezek a fiúk valószínűleg jól el tudják adni magukat, még akkor is, ha esetleg nincs mögötte tartalom. A mostani esetben talán ott lehet a probléma, hogy a srácnak tényleg kínos az, hogy nincs pénze, de elgondolkodtató az, ha mindig te szervezel programot. Szerintem üljetek le, és beszéljétek meg, hogy hogyan tovább, kérdezz rá, hogy mik a tervei az életben stb. Aztán ha úgy látod, akkor tényleg a szakítás lesz a legjobb. A normális pasikat illetően nem tudom a választ, biztosan vannak, én is szívesen mondanám, hogy az vagyok, de rengeteg hibám van, amin még javítanom kell. :)
2011. júl. 21. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim válasza:
Tudod az első hozzászólónak igaza van... 16 éves de nagyon jól látja... nem tom mi a jó a pia drog cigiben... én egyiket sem csinálom... és csaj kedvéért nem is akarok rákapni egyikre sem... inkább nem kell csaj ... hidd el vannak még normális pasik:) csak várj rád fog találni:) vagy te rá
2011. júl. 21. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
Bezzeg én, aki a szívét lelkét kitenné egy lányért, akire számíthatnék, akitől támaszt kapnék olyan téren, hogy szeret, hogy ha tud velem van, nem bulizom, nem cigizem, nem iszom, nem fölényeskedésből mondom, de azért pici pénzem is van, még sem kellek senkinek, mert a mai lányoknak a lúzer kell, és olyan fiú, aki bántja, de aki szeretné, megbecsülné, arra rá sem hederít.
2011. júl. 21. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:

Én rádhederítenék:)

De tényleg, sosem kerestem a bajt.... nem a "kopaszkigyúrtfuxos" srácokra bukom, nincs zsánerem, nincs feltétel, nem jártam sok pasival, összesen 5re szántam időt, energiát (mind az 5 totál másképpen nézett ki) és mindnek bizalmat is szavaztam...

Úgy érzem,h nem akarok taktikázni, kinőttem abból,h jaj, nem veszem fel a telőt, hadd epekedjen, csak holnap válaszolok, titokzatoskodom... Nem, egy ideig persze fal van körülöttem, de,ha megismerem annyira, onnantól nyitok, őszinte leszek, és nem vagyok féltékeny, nem vagyok hűtlen.

Egyszerűen nem tudom,h miben kéne fejlődnöm:(

Biztos,h vmire meg akar tanítani az élet, de még nem értem,h mire:(

Egy rendes srácra vágyom, akivel szerethetjük egymást és pont.

2011. júl. 21. 23:33
 7/24 anonim ***** válasza:

Olvassátok már el a kommentet, gyerekek!!! Hahóóóóó!


Ott le van írva, hogy a srác NEM dohányzó, NEM italozó, és NEM is valami vagány, pénzes pasiról van szó.


Persze könnyebb itt nyávogni, mint olvasni, ugye?


A kérdezőnek:

Van normális pasi, csak rossz az emberismereted, ezért választasz rosszul. Mondjuk ez nem csoda, mert a kapcsolat elején mindenki a legjobb oldalát mutatja, nehéz igazából meglátni a hibáit. Néha sok sikertelen próbálkozás után találja csak meg az ember a párját. Kitartás!

2011. júl. 21. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:

Köszi...

Igyekszem türelmesen várni... Csak olyan nehéz hinni már:(

Igazi bénának érzem magam..itt ülök a gép előtt, és idegenektől várom a választ...

Itt persze pityergek, de másnak nem akarom mutatni, mindenkinek azt mondom,h én ésszel döntök, erős vagyok..

De rohadtul nem... Már többször nem akarom ezt.

Én hinni akarok az emberekben, a férfiakban... De aztán mindig én esek pofára...

Jó, persze, én is szakítottam már, de igyekeztem fair módon, és azokkal a fiúkkal meg is maradt normál kapcsolatom:(

2011. júl. 21. 23:46
 9/24 anonim ***** válasza:
Talán az volt a gond, hogy túl korán bíztál meg bennük, és csak később derült ki róluk, hogy másmilyenek, mint amilyennek hitted őket. Na meg az is előfordulhat, hogy ők túl jól játszották a szerepüket. Lehet, hogy az élet arra akar megtanítani téged, hogy légy óvatosabb, ne higgy el mindent. Egyébként meg ne szégyelld, hogy nem vagy mindig erős, ez így természetes. Ha sírni akarsz, akkor sírj, ez szerintem vállalható mások előtt is (sőt úgy talán könnyebb elviselni is). Lehet, hogy túl görcsösen akarsz hinni a fiúkban, és ez sebezhetővé tesz téged. Nézd a dolgok jó oldalát, azért az nem megvetendő, hogy voltak kapcsolataid, egyszer biztosan eljön neked a megfelelő ember, de minél jobban sürgeted, annál nehezebb a várakozás. Rám soha senkinek nem volt szüksége, de én is nagyon görcsösen akartam a boldogságot, szóval tudom, milyen érzés várni. Most már többé-kevésbé látom a hibáimat, igyekszem javítani rajtuk, és nem görcsölök, majd talán lesz valami. Csak annyit akarok mondani, hogy ne erőltesd a dolgokat, biztosan helyreáll majd idővel minden.
2011. júl. 22. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 mvsm ***** válasza:
Ameddig Téged szanaszét szivatnak ezek a hülyegyerekek, addig a normális pasik meg egyedül szenvednek. Én például már 4,5 év magánytól lelkileg majdnem teljesen tönkre mentem... Persze hamar helyre lehetne hozni, pár kedves szó elég is lenne. :) Ha szeretnél jól választani, írj nekem nyugodtan! (24/F)
2011. júl. 22. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!