Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Mit szerettek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zoli... kérdése:

Lányok! Mit szerettek a férfiakban, mi az ami meg tud fogni titeket, és mi az amit alapjába véve elvártok?

Figyelt kérdés
Ha van időtök ezeknek az ellenkezőjét is leírhatjátok!
2011. márc. 20. 09:10
 1/9 Kingaa1 ***** válasza:
74%
Szeretem ha végighallgat, szeretem, ha pontos, szeretem, ha nem ad okot még viccből sem félékenykedni, szeretem ha szeret:)
2011. márc. 20. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Engem első látásra az fog meg, ha rám mosolyog.

Aztán elvárom, hogy kedves legyen, vicces,

és sokat-sokat törődjön velem. Komolyan vegye a dolgokat.

+Zoli legyen a neve :P XD

Nem szeretem, ha egy férfi nem kedveskedik a kiszemeltjének, illetve azt sem, HA AZONNAL ELVÁRJA HOGY SZERESSÉK, ELMENJENEK VALAHOVA VELE, ANÉLKÜL HOGY TENNE ÉRTE VALAMIT!

+Zoli legyen a neve

2011. márc. 20. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Szerintem fontos az ha kedveskedsz neki,dicsérgeted,de az se jó ha túlzásba viszed.Nekem pl. egyszer azért tetszett meg valaki,mert ilyeneket mondogatott és mellette olyannak is éreztem magam,de a végén már sok volt hogy állandóan csak dicsérget(és vége is lett,szóval csak mértékkel)...fontasabb ha felhozol valami vicces sztorit,vagy megnevetteted...az sokat ér,mert látod rajta, hogy jól érzi veled magát.:)
2011. márc. 20. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A lányokat csak megnyerő külsővel és vastag pénztárcával lehet megfogni, de a legtöbben túl álszentek ahhoz, h ezt bevallják.
2011. márc. 20. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Engem a másik fél hangja meg tud fogni, nagyon szeretem a hangokat.:)

Elvárás: hűség, ne feküdjön össze akárkivel, ne legyen egyéjszakás kalandja. Legyen számára fontos a családja, legyen jó kapcsolatban a szüleivel.

Legyenek céljai az életben, és 24 órából ne töltsön 24-et a számítógép előtt.

Ne igyon, ne cigizzen.

De ezek nem feltétlenül garantálják, hogy tényleg kijövünk, mert volt már, akinél stimmeltek a dolgok, mégsem tudtunk beszélgetni, szóval legyen meg az összhang. Ez igaziból 2 embertől függ. Legyen képes új dolgokat befogadni, megismerni, tanulni, és akkor én is tudok.

Érezzem magam biztonságban mellette. Legyen hasonló értékrendünk, és későbbi tervei között legyen benne a család.

(+Szeresse a könyveket olvasni, és nem hátrány, ha tud énekelni.)


Hát én szívem szerint ilyesmit szeretnék, de vannak, amikből lehet és kell is engedni, mert így egy az egyben nem valószínű, hogy létezik Ő.:)


Én a férfiakban azt szeretem, hogy "erősebbek", biztonságot adnak, meg... nem tudom, azt, hogy férfiak.:) Persze a férfiak sokfélék. Azt hiszem, azt szeretem, amit


Külsőleg tetszenek a szőke hajú férfiak, de ez nem akadályoz engem semmiben, plátói rajongásom tárgya barna hajú volt, akivel pedig jártam, fekete.:) Külsőleg: legyen nálam picit magasabb (175 vagyok), és lehet nagyobb darab, mert én sem vagyok nádszál vékony.

19/L

2011. márc. 20. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ami bejön: humorérzék, megbízhatóság, büszkeség magabiztosság, határozottság, férfiasság, hűségesség, ragaszkodás, érzelmesség, érzékenység intelligencia, megértés, szenvedély, öntörvényűség, álljon ki mindig önmagáért és értem, legyen kicsit "alfahím", ne hajoljon meg senki előtt (kivéve engem), tudjon harcolni a céljaiért, legyen családcentrikus, társaságban a társaság középpontja, legyen jó szövege.

Külsőleg: ne legyen nálam sokkal alacsonyabb, legyen vonzó, ápolt, kis pocak, finom illat, kifejező szemek. (De a lényeg, hogy valamiért vonzónak érezzem).



Ami NEM jön be: magamutogató viselkedés, gyávaság, visszahúzódó viselkedés, határozatlanság, félénkség, humortalanság, unalmasság, megjátszás, túl "vastag pénztárca" (nincs jó tapasztalatom a túl gazdag pasikkak), túl kiizmosított test, vagy ha túlságosan ad a külsejére.

2011. márc. 20. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a sok választ lányok, nagyon aranyosak vagytok! :)
2011. márc. 20. 14:01
 8/9 anonim ***** válasza:
hát h ha kedvel azt ne csak mondogassa hanem mutassa is ki!!! (nem feltétlen ajándékokra gondolok!)
2011. márc. 20. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Asszem én inkább maradok a pr*stikn*l! Amúgy is csak a szexre kell egy nő és ha végeztem vele amugy se akarom már tovább nézegetni kivéve ha azt akarom hogy kitőltse az 1 vagy 2 órát amit kifizettem abba az időbe masszirozzon amig lenem tellik a munka ideje aztán mennyen haza vagy ahol lakik!Kaját tudok rendelni mosni tudok dolgozni tudok havonta 1× vagy többször is belefér egy k**** aki jól kielégít egy időre és lehet is válogatni az extrák közűl és nem kell egy unalmas nővel unalmas misszionárius pozba nyomni aki elvesz töled mindent amit szeretsz! Ja meg a rendes barátnők jobban eszik a pénzetek mint a k**** ezt az elöttwm válaszolók soraiból ki lehet következtetni vannak fészekfoglalók, depressziósok, álomvilágban élők stb.. stb..
2018. szept. 10. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!