Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tehetnék hogy úgy szeressü...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék hogy úgy szeressük egymást, mint rég? Lassan 16. éve, hogy egymás mellett maradunk, hol így hol úgy.

Figyelt kérdés
A kapcsolatunk 9-10. éveiben eltávolodtunk egymástól. Ennek sok oka van állandoan nőzik. Sok más egyéb dolgai is vannak, miket megelégeltem. Az utobbi 5 évben volt hogy folytattuk, volt mikor szétváltunk. 1 éve azonban úgy tűnik tényleg \\\\\\\'együtt\\\\\\\' vagyunk. Társként tekint rám. Szeretem Őt - Ő is engemet de tudom hogy flörtölget, csajozik időnként. Nem tudnám Őt elhagyni. Ő is ragaszkodik hozzám. Szeretném, ha minden a régi lenne!
2009. ápr. 3. 15:05
 1/2 A kérdező kommentje:
Én nekem is voltak erős húzásaim, nekem kellene elkezdenem nyitnom?Holnap után lesz csak itt. Fáradt is lesz meglepjem valamivel?
2009. ápr. 3. 16:23
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha szeretitek egymást, akkor nincsen semmi gond, csak egy kicsit frissíteni kell, hogy újra közelebb kerüljetek egymáshoz. Szerintem ezt kezdeményezhetnéd úgy, hogy mondjuk régi fényképeket mutatsz neki, amelyek még akkor készültek, mikor összejöttetek, vagy nem voltatok oylan régóta együtt. Vagy kezdjetek el beszélgetni arról, hogy mi volt az, ami nagyon jól esett a másiktól akár régebben, akár most. De a negatív élményeket ne hozzátok fel egymásnak! Szerintem egy próbát megér!
2009. ápr. 13. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!