Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményetek erről?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek erről? Igazából nem értem

Figyelt kérdés

Az első szerelmem, akinek szintén én voltam az első,szakított velem már vagy fél éve.

Nagyon szerelmes volt belém, én is belé, de az első nagy vitánk után nagyon megváltozott minden. Annyira megbántottam(elismerem, tényleg bunkó voltam), hogy utána úgy érezte, nem szerelmes. Valamiért a fejébe vette, hogy nem érzi a szerelmet, de szerintem már ilyen rögeszmévé vált neki a végén, és szakított.

Saját magát sodorta rosszabb állapotba, mivel hergelte magát, hogy nem érez semmit.

Szakított, azóta nem keres.

Azért vagyok meglepődve, mert tudom, érzem, tapasztaltam, hogy nagyon szeretett, mindig nagyon hiányoztunk egymásnak, sajnos keveset tudtunk találkozni, és sok volt a probléma, de hogy lehet ilyen gyorsan kiszeretni valakiből?

Nem lehet, hogy nem is szeretett ki, csupán még tapasztalatlan, és megbántottam nagyon?

Mert azt mondta a végén, hogy még szeret és a vonzódást is érzi. Kötődött hozzám, de félt, hogy nem lesz újra olyan szerelmes, és emiatt nem is akart velem maradni. :S

Nincs azóta barátnője, egyedül van, általában nem mozdul ki.

Ha látom, iszonyatosan zavarban van. Annyira furcsán néz rám. (nem beszélem be magamnak, csak nem értem a dolgot, hiszen nem mert velem élőben szakítani)

Szerintetek megkereshetem, és megkérhetném, hogy próbáljuk meg újra?

Van esély rá, hogy azóta rájött, hogy hülyeséget csinált, és szeret még? Hogy gondol néha rám?

Egyébként 15 éves a fiú, én 16.

Nagyon szerelmesek voltunk. (mindig azt mondta, bár ne szeretne ennyire, akkor nem hiányoznék neki mindig annyira nagyon )


2011. júl. 20. 11:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Én hagynám a fenébe! :)
2011. júl. 20. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Könnyen ki lehet szerelmesedni valakiből,ha csinál valami nagyon rosszat,akkor mássá változik a párja szemében...és ha ő még szeretne akkor biztosan megbocsájtott volna neked,keress új szerelmet...
2011. júl. 20. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Na de azért ha a vonzódás megvan, akkor hogy tud kiszeretni?

Meg azt nem értem, hogy egy másik kérdésnél olvastam,hogyha egy fiú ilyen idős korban kiszeret egy lányból, az nem az érzelmei miatt van, hanem mert nem izgatja a fiút, mint nőt. :O

Akkor egy veszekedés miatt miért múlik el a szerelem?

És miért vonzódik hozzám?

Szerintem ez ennél jóval összetettebb dolog.

2011. júl. 20. 11:53
 4/6 A kérdező kommentje:

*mint nő

-t nélkül :D

2011. júl. 20. 11:53
 5/6 anonim ***** válasza:

Hát még eléggé fiatalok vagytok, ilyenkor azért előfordul, hogy gyorsan megváltoztatja valaki a véleményét.

Meg elég sokmindent belemagyarázol a semmibe, helyette megpróbálod kitalálni, hogy mit érez, mit miért csinál, ami lehet, hogy nem úgy van, de mi se fogjuk tudni megmondani, hogy ő vajon mit érez.

Lehet, hogy tényleg kiszeretett belőled és most jól elvan egyedül is, elvégre 15 évesen még nem létszükséglet (később se), hogy valakinek folyton legyen barátnője.

Ne azzal keresd meg, hogy újra próbáljátok meg, annak semmi értelme, inkább csak találkozz vele, beszélgessetek, mint ha barátok lennétek. Esetleg elmndhatod neki, hogy azóta is bánt, hogy megbántottad, de nem gondoltad komolyan, csak olyan heves a természeted, hogy amikor mérges vagy, akkor mindenféle hülyeséget beszélsz, de a felét se gondolod komolyan. De ezt nem úgy, hogy ezért most te azt várod, hogy jöjjön visza hozzád, csak úgy, hogy tudja. Aztán majd meglátod hogy hogy alakul, vagy alakul-e egyáltalán. Lehet, hogy igen, lehet, hogy nem, de legalább megszabadulsz majd attól, hogy magadat hibáztasd. Aki egy veszekedés miatt szakít, mert már nem szereti a másikat az amúgy még egyáltalán nem érett arra, hogy kapcsolata legyen, ami 15 évesen nem is csoda...

2011. júl. 20. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

:) Köszönöm a válaszod, hasznos volt.

Az igazat megvallva éretebbnek tartottam a barátom.

Bár fiatalabb nálam. :S

Egyet tudok, hogy nagyon szerelmes volt.

2011. júl. 20. 11:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!